Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vysoká škola

Zdravim, chtěl bych Vás zkušenější poprosit o radu. Jak mám postupovat, když už budu u policie a pak bych chtěl studovat dálkově? Je to nárokové pro každého nebo o tom rozhoduje Váš nadřízený? A snad kdyby to nepovolil, je to možné řešit vybráním dovolené? Pak bych Vás ještě chtěl poprosit o názor na Policejní akademii. Zda je vůbec možné jí stíhat dálkově? Od zámých jsem slyšel, že je velice těžká. Nebo jestli máte někdo typ na nějakou školu, která by pro práci u policie byla ještě vhodná. Díky moc za radu!
MICHAL60 :: Datum založení: 27. 06. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CIG 14:39:40 28. 06. 2009
default.png
3. Dálkově je PA ČR dost těžká, a tak bych si radši zjistil, jestli dostaneš tu "DOHODU" nebo ne. Jinak bude zřejmě lepší zvolit jinou školu. 4. Je pravda, že poměr žadatelů a přijatých je na Akademii asi nejvyšší, ale to platí jen při civilním studiu. Pro policisty a spol. jsou vymezeny úplně jiné kvóty: na dení je 50 míst a hlásí se tak 25, a na kombinovanou formu je 200 míst a hlásí se tak 400, což je na státní vysokou školu opravdu pohodová možnost se dostat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 14:25:56 27. 06. 2009
default.png
1.projdi forum, uz je to reseno 2.nemusis dostat dohodu a pak tedy musis studovat ze sveho volna 3.PACR doporucuji, studovat se da i dalkove, ale kolego neni veru lehke se tam dostat, je tam celkem naval 4.kolegove co ja vim studuji nejakou VOS v Praze, ktera je podobna oboru na PACR cili jako alternativa OK

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio