Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Technika a výstroj

Vše co Vás zajímá, trápí i potěší.....
ADMIN-JIRKA :: Datum založení: 18. 09. 2007 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PEDRO 14:36:20 08. 02. 2008
default.png
Mám dotaz týkající se používání teleskopického obušku u PČR. Zajímá mě, zda-li je používání tohoto obušku oficiálně povoleno či nikoliv. Rád bych si ho totiž opatřil, ale nevím jestli v okamžiku, kdy ho u mě nadřízený spatří mi jeho nošení nezakáže, jak tomu bylo třeba v případě vlastního (pohodlnějšího) pouzdra na služební zbraň. Jestli je již toto téma na tomto serveru založeno tak se omlouvám, ale nikde jsem ho zatím nenašel..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KEDAR 20:48:36 21. 10. 2007
kedar.jpg
Vše co se týče vybavení PČR končí na konstatování, že nejsou peníze. Zamyslí se někdo nad tím, že pokud má policie vykonávat svou náročnou práci spolehlivě a kvalitně, tak by na to měla mít dostatečné prostředky ???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FANA 13:59:07 20. 09. 2007
default.png
Co se týče techniky tak PČR zachrání jen a jen metropolitní policie a technika od kolegů měšťáku. Jinak je to v totálním rozkladu.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)