Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kdo h

Nechci promarnit velkou šanci, která v současné době trvá z nedostatku ochránců zákona. Náborová kampaň ministerstva mne oslovila i když v sočasné době práci mám, přesto bych chtěl provést změnu. Zajímalo by mně zda je možnost nějakého kariérního postupu, protože jak jsem zjistil, nástupní mzda není pro živitele rodiny dostačující. Jinak Díky za odpovědi. Chci se zodpovědně rozhodnout.
NA-UTEKU :: Datum založení: 10. 03. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu IS 17:51:56 27. 04. 2008
is.jpg
Z vlastní zkušenosti vím, že v dnešní době všichni nadávají na cokoliv. Zkuste, až se Vás nědko zeptá, jak se máte odpovědět, že výborně. Vyvalí bulvy a nebude Vám věřit. Já, ač si všichni myslí, že mám dobrý zaměstnání (asi to opravdu není nic hrozného) vstupuji do řad policie. Ne snad, že bych si myslel, jaká je to paráda. Opravdu v to zaměstnání věřím (je možné, že mě to brzo přejde). Na chlapa (ženskou) v uniformě se dívám jako na člověka, který může být hrdý na své zaměstnání. Osobně si myslím, a pročítáním příspěvků se mi to potvrdilo, že spousta lidí je s touto prací spokojena a neměnila by. Určitě existují lepší zaměstnání, ale i horší. Já osobně chci věřit svému zaměstnání a u PČR budu (i když po pár článcích mám už i pochyby:( ) Co s týče peněz, po nástupu mě čistá mzda klesne měsíčně o 3 tis (ano, až tak tomu povolání věřím a beru to jako poslání). Hammer: zase na druhou stranu věřím, když už se podaří nějakého pachatele zajistit, usvědčit (nebo ani to ne), je blbé, když ho člověk po pár týdnech vidí zase venku, kolikrát i provádět stejný skutek... To určitě štve!!! Kdo h: Jsou daleko horší výdělky než u policie i daleko lepší. Myslím si, že to tam není vůbec špatný. A souhlasím s tím, že by si měl každý vyzkoušet chodník...jak vysokoškolák tak středoškolák, ženská i chlap...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 20:38:48 25. 03. 2008
default.png
Teda komu se poštěstí mít se v civilu hůř než u Policie ČR, sem s ním!!! Co může být ještě horšího než občan třetí kategorie v modro - šedém mundůru kvality tři třídy pod zbožím od Ťamanů, zbaven spousty práv vezněmež jen každého blbého zedníka (placení přesčasů, přivydělávání si, možnost se opít, zahulákat si, mít volné soboty a neděle a hlavně: netahat si práci v hlavě domů) a u národa sloužit jako vyvrhel společnosti a fackovací panák. Spousta poldů se v civilu stydí přiznat, co dělá. Jistě, v civilu není chleba o jedné kůrce. To není nikde. Ale u Policie je to už po pár letech po poznání, že všechno, co člověk udělá je nanic, jenom o čekání na konec šichty a modlení se, aby se něco nestalo, aby nebyl průser. Až půjdeš Zdeno se svýma dětma po nějakých letech po ulici, můžeš jim vykládat: a tady, děti, vidíte Frantu Flintu, kterého maminka sedmkrát sebrala a on je stejně furt na svobodě a krade vesele dál. Tady ten pán je zase Lojza Hadrník a toho maminka sebrala pětadvacetkrát a vidíte, i on je na svobodě. Předvčírem zrovinka zlomil čelist vašemu spolužákovi, ale já jsem ho usvědčila. Proto jsem přišla domů až ve tři ráno a vy jste neměli večeři. Ale to vám snad nevadilo. Musí vás hřát, že ho soudy za nějaký rok zavřou na tři měsíce za naše daně do lochu. Chtěl bych vidět, co by ti na to děcka řekly. Nebylo by to nic lichotivého. To já jdu s klukem po ulici a říkám mu: tadyhle ten domek jsem dělal, tadyhle tu hospodu jsem dělal, tadyhle to vánoční osvětlení jsem tahal - po mě je něco vidět a k něčemu jsem konečně prospěšný!!! Něco po mě zůstává. U policie čím víc jsem jich chytil, tím víc to stálo akorát peněz daňového poplatníka a kdybych jim nedal přes držku, ještě by se mě smáli!!! Nikoho dlouho nebaví dělat zbytečnou úmornou práci, nikoho.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZDENA 17:54:51 23. 03. 2008
default.png
...práce policisty by měla být především posláním .Základ je, že tomu co děláš, musíš věřit...V porovnání s příjmy např. Na venkově je to platově fain, ale válet v penězích jako takových se určitě nebudeš. O chlebíčku a vodě ale taky ne. Spousta kolegů odešla do civilu s tím, že se bude mít lépe, ale chyba lávky, hodně jich velice rychle přehodnotilo situaci. Práce je to fain, jen je čím dál tím více věcí, které jsou nepochopitelné, obvzlášť po té, co věc vzal do rukou pan Langer, který má zřejmě za úkol Policii zlikvidovat a to se mu daří. A co děláme poskoka politikům ... A kariérní postup ? Ano, v souvislosti s odslouženými roky a tíme tedy nabytou praxí, pokud nebudeš mít tlačenku a v hlavě vědomí, že jsi jednička a bez praxe ( což je blbost, ale někteří tomu nechtějí věřit ) a neprocpeš se někam, kde budeš dělat za větší peníz pakárnu jiným z důvodu své neznalosti ( i kdyby jsi byl JUDr.),Bez dostatečné praxe jsi značně omezen. A dle mého není pořádný policajt ten, kdo si neprošlápl vše od spodu ..I když takových je spousta a taky to tak vypadá. Řádně vše zvaž.... Hodně štěstí...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 10:06:06 18. 03. 2008
default.png
Předposlední věta od Briana je více než pravdivá. I zde platí heslo, že pěkně zpívají, když ptáčka lapají. Realita je ovšem opravdu někde jinde. Za svých 15 let u tohoto spolku si myslím, že o tom něco vím. Autorovi tohoto článku doporučuji si prostudovat více diskusních příspěvků, včetně článků, a také reakcí pod nimi. Je toho tady na těchto stránkách k předmětnému tématu velmi mnoho. Je opravdu zbytečné otevírat novou diskusi. Dobrá rada, nejdřív číst, pak se ptát.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BRIAN 07:54:59 18. 03. 2008
default.png
No, já nevím, asi ti tady nikdo z poldů nic pozitivního neřekne. Doporučoval bych ti zajít za nějakým známým, který slouží, zejména na obvodním oddělení a normálně se s ním o policejní práci pobavit. Dále jsi neuvedl, co bys chtěl v policii dělat. Z tvého článku pro mě vyplynulo, že bys chtěl být asi do roka nejméně okresním ředitelem. Lidí co chtějí dělat jenom kariéru tzv. lehkoatleti, kteří v zájmu kariéry přeskakují už je u policie dost. Pak se stávají věci, že na kriminálce nastoupí lidé, kteří v životě nesloužili na obvodě. Podle toho to taky tak vypadá!! Hlavně, prosím, nedej na náborovou kampaň MV. Bylo by to pro tebe velké zklamání.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio