Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nábor - co dál? Od kdy mi půjde plat?

Dobrý den, mám za sebou úspěšně už všechny testy a u zdravotní prohlídky čekám na výsledky. Za předpokladu, že budou výsledky v pořádku, bych měl údajně od ledna nastoupit do služebního poměru. Co to bude znamenat? Že už si budu dělat kurz na zbraň a poté někdy nastoupím do Holešova na zopku? (Jsem z Ostravy) Náborářka mi řekla, že se o Holešov zatím nemám starat a že od ledna teda služební poměr, nic víc. Chápu to tedy správně že už budu brát plat a připravovat se nějak na to povolání? Děkuji za každou odpověď.
ERIK2000 :: Datum založení: 16. 12. 2020 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SMARTIK 14:01:35 17. 12. 2020
default.png
Ahoj, můžu se zeptat kdy cca jsi podával přihlášku k PČR? Zajímá mě to za předpokladu, že nastupuješ do Ostravy, nebo někam v MSK. Jak dlouho tento proces trval (od podání přihlášky po zdravotní prohlídku). Děkuji za odpověď.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GUSTAV-ZELENY 10:04:39 17. 12. 2020
default.png
je to možná trochu k nevíře, ale pokud nastoupíš k 1.1.2021, tak člověče fakt už toho ledna budeš (formálně) policajtem a budeš chodit do práce za příslušný plat ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APEP 09:08:03 17. 12. 2020
default.png
Plat ti poběží od vzniku služebního poměru, přesný den je určen v rozhodnutí o přijetí do služebního poměru a potom po podepsání služebního slibu. Což dle všeho bude v lednu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio