Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Trestaný u policie

Dobrý den,mohl by mi někdo vysvětlit,jak je možné,že k polici nedávno nastoupil jeden známý, který byl před lety soudně trestán pro úmyslný trestný čin.Tuším že to bylo výtržnictví za nějakou rvačku.Ale ja fakt,že to je už hodně let,tak má asi čistý výpis rejstříku.
CZ858 :: Datum založení: 02. 07. 2009 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu POMAHAT 09:22:08 17. 07. 2009
default.png
Sam to nechapu,protoze kdyz jdes k PCR ci MP stejne si to overuji...Chteji opis a tam je vsecko zaznamenane...Nechapu to sam,tez jsem se s tim setkal a neni to tak davno :(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PANS 03:33:30 17. 07. 2009
default.png
co se tyce naborove kampane, tak ta nova je urcite lepsi nez ta pred tim. to bylo trapny. a co se tyce tech fyzickych testu, tak jsem je delal v listopadu 2008 a dostalo me, kdyz tam byl frajer, kterej mi rekl, jo dal jsem 14 kliku jsem dobrej. z toho jsem nemohl a nebo lidi, co tam byli uz po 4. je to des. uroven policie s takovou pujde do haj..u. ale za to muzou panove ve vedeni a my s tim bohuzel nic neudelame. preji vam vsem pevne nervy. i kdyz jsem vedel co me u policie ceka, tak jsem sel, protoze jsem si myslel, ze me ta prace bude bavit. zatim bavi, ale je pravda, ze jsem u firmy pouze chvili, ale snad me to bude bavit hodne dlouho. v to ja verim.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 19:35:45 03. 07. 2009
Andras.jpg
kos: Zastaveny jsou, protože se budou rušit tabulková místa, aby se ušetřily peníze. Jdu taky zvracet.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 18:21:59 03. 07. 2009
default.png
to tady tlacháte, nábory jsou zastaveny a bere jen snad Pha a stř.kraj.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 11:28:07 03. 07. 2009
default.png
ještě mohli do té trapné kampaně dát slogan: Chcete pracovat zadarmo? Pojďte k policii čr..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 10:17:47 03. 07. 2009
default.png
Výborně jsi to tu napsal!!! Přesně o přijímacích testech jsem psal již nýže a byl jsem tu celkem napadán. Je vidět, že ty další, ale vidí jak to tu dnes u Nás vypadá!!! A ta náborová kampaň ještě luxusnější úvaha. Mě osobně se zase nelíbilo, že se ukáže jeden případ, ještě několik let starý. Vyzní to jako by policie nikoho jiného nezachránila během celé doby!!! Celkově Naše náborové kampaně za miliony jsou hrůza. Na netu jsem viděl kvalitnější kampaně zemí, které by Nám ekonomikou a ostatní vymožeností nesahali ani do pasu. Píši do pasu, jelikož tak vyspělá země zas nejsme :-)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 01:41:34 03. 07. 2009
default.png
z toho co tu napsal pixel se mi teda chce taky zvracet!..hlavně proto, že je to všechno pravda:-(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIXEL 22:10:48 02. 07. 2009
default.png
Ano, žijeme v Absurdistánu, kde to skutečně možné je. A rozhodně to není jediný případ, kdy člověk se zahlazeným trestem v rejstříku slouží u policie. Něco podobného (tehdy se tomu říkalo přečin) má mít údajně na svědomí i jeden policejní top manager z Brna. Stejně absurdní je úroveň fyzických přijímacích testů, která šla o polovinu dolů. I tak jsou lidé, kteří je nezvládnou a přesto jsou do služebního poměru přijati. Uchazeči, kteří dříve pohořeli na psychotestech, jsou nyní lanařeni, jestli by ještě neměli zájem, že by to teď šlo. No zkrátka hnus a cesta do pekel. Zaplnit tabulky za každou cenu. Ale ono se to policii, potažmo celé společnosti, brzy vrátí. A jako perlička nakonec mě dodělal nový náborový spot za x miliónů peněz, kde policista zachraňuje tonoucí dítě. Bohužel tam již není uvedeno, že v současné době policista nemusí umět plavat, tudíž se vesele přijímají neplavci. Až se taková hlídka neplavců dostane k podobnému případu, nezmůže se na víc, než-li vysílačkou volat pro hasiče. Jaká z toho bude tragédie a ostuda snad nemusím psát. Jdu zvracet.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LA-SAGRERO 21:39:53 02. 07. 2009
la.sagrero.jpg
Služební zákon takovou možnost připouští, záleží na posouzení bezúhonosti u služebního funkcionáře, takže pokud je i tláča, tak nic není nemožné. Košér to není, ale je to tak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio