Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přestup přes Civil

Ahoj, když chci být převedený na jiné služební místo do jiného kraje, ale můj KŘ, to zamítl bezdůvodně. Mohu věc vyřešit tak, že odejdu doCčka a nastoupím znova v jiném kraji? Musel bych absolvovat znova ZOP? Nyní mám 2 roky ve služebním poměru a z policie nadobro skončit nechci, ale je nereálné abych dojížděl takovou dálku. Musel jsem se přestěhovat kvůli rodině.
DOBROMIL :: Datum založení: 04. 01. 2021 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TRNKALINKA 21:19:30 06. 01. 2021
default.png
Strašně smutné, že o takovém řešení musí někdo vůbec přemýšlet. A ani "důležitý zájem služby", který je nejdůležitější věcí v tomto planetárním systému to nemůže omluvit. Za mě budeš borec, pokud to tak uděláš. Ta otázka znovu přijetí vs. ZOP je tu dost častá, zkusím se informovat. Tuplovaný borec by si byl, kdy se Ti podařilo ještě k tomu znovupřijetí získat náborový příspěvek :)))

Za sebe si myslím, že budeš muset pouze znovu absolvovat přijímací řízení, ale ZOP nikoliv.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DOBROMIL 20:26:42 06. 01. 2021
default.png
?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)