Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Započtení doby do praxe

Já bych se zeptal trošku z jiného soudku. Kdo z Vás policistů má z civilu započítanou praxi pro stanovení výše stupně - dobu odpracovanou u civilní bezpečnostní služby?
IGUKA :: Datum založení: 03. 07. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MAYKL83 13:23:58 08. 07. 2009
default.png
mě taky započítali celou vojnu myslím dokonce na den přesně podle vojenské knížky...Jinak naprostej souhlas s Fesof

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FESOF 11:58:49 08. 07. 2009
default.png
Mě započítali vojnu celou a práci u MP Praha pouze za půl. :-( Přitom si myslím že u té MP je to daleko blíž k práci u policie, jak na vojně. Holt určité věci u této firmy nepochopím - no v posledních letech snad nechápu všechno. Už jsem si ale zvykl. Neb stupidní nařízení nahrazují neustále ještě stupidnější, až si člověk říká že už to horší být ani nemůže a pak příjde nový ZPP a ejhle, může :-) Kdyby byla policie jako firma, tak by minimálně půlka vedení musela odejít. A následná změna systému by firmě určitě pomohla a to i co se týká pracovní náplně ( neřešení blbostí, braní kaucí za stížnosti a při její neoprávnosti její propadnutí a pod.) a i co se týká ekonomiky (náborává kampan za 35 mil a my nemáne dávat čím řidičům dýchat na alkohol, nove recepce a my nemáme na čem psát a pod.)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IGUKA 19:27:41 07. 07. 2009
default.png
Já sloužím u PČR 9 let a u civilní bezpečnostní služby jsem pracoval 3,5 roku před nástupem k PČR. Dělal jsem převozy peněz, ochrana osob apod. Při nástupu mi nic nezapočítali. Teď jsem se dozvěděl, že v rámci jedné správy bezp. službu započítavají, mluvil jsem o tom s jedním nováčkem, protože to má započítaný. Rozuměj ne léta na výsluhu, ale léta na stanovení praxe - tedy platového stupně. Chci si tedy zažádat o započtení. Je to rozdíl jednoho stupně a každá koruna dobrá. Ale nevím jakou mám šanci, záleží to zase na funkcionáři, jestli to započte.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 16:34:55 07. 07. 2009
default.png
Co vím, tak se započítávala praxe z civilu u jízdní policie v praze.. Jinak z Tvého dotazu dost dobře nechápu na co konktrétně Tě vlastně zajímá..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VENCAA4 15:49:00 07. 07. 2009
default.png
Zas tak blbej dotaz to neni. když sem byl v armádě, kolega co nastoupil chvíli po mě, měl uznanou praxi z civilu. Jezdil s náklaďákem pro pivovar, a započetli mu to do armády. Mě pak započetli praxi z armády k PČR, ale o něco krácenou. :( Policajta z praxí z civilu neznám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 10:08:09 04. 07. 2009
default.png
Cože????????? :-)))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio