Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 20:38:38 08. 07. 2009
default.png
se sice zmínili o Teplické kriminálce, ale pak ukázali mnohem lepší kousky ze strany policie, kterýma tu první zprávu hodně přebili. Partu zlodějů aut, partu maníků z El Pasa v Lokti - oboje efektivně pacifikováno policií... dobré by bylo, aby se TV Nova taky dozvěděla, kolik z těch prevítů soudy pustily okamžitě na svobodu a jaké byly nakonec vyneseny směšné tresty, ono tyhle věci lidi totiž přinutí soucítit s někým jiným než s darebákama.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 17:55:39 03. 07. 2009
default.png
Nejvic me potesi kazda dobra zprava, ktera znamena, ze zas nejsme jeste uplne na dne, zprava, ze se kolegum neco dobreho povedlo, ze jsme zas necemu pomohli a nekoho ochranili :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)