Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Stravenky

Zdravím kolegové. Jsem teprve zelenáš, ale mám jeden dotaz ohledně stravenek. Nikde jsem to tu nenašel tak se ptám. Mám nárok na stravenky? A pokud ANO, tak kolik, jak se to počítá, dle směn, nebo jen za víkendy...a kdy mám na ně nárok. Děkuji všem za odpověd.
SIMIREK :: Datum založení: 08. 07. 2009 :: celkem 28 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VSCRVSCR 12:41:40 27. 10. 2019
default.png
Za 12h 2x 80kc hodnota něco si doplacis ve finiši vydelas +1500mesicne

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DABLIK 18:25:07 31. 07. 2018
default.png
Musím tě opravit. První ministr vnitra v demisi slíbil, že ano. Nový pan ministr vnitra slíbil, že ne. Nemá na to koruny. Takže opět bez příspěvku. Moooožná se o tom bude jednat příští rok.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUTOFORDER 05:24:42 31. 07. 2018
default.png
Trochu opráším zde staré, avšak aktuální téma. Tak jsem slyšel, že kýžené stravenky u policie budou, nicméně nám chtějí zavřít hubu příspěvkem 20 Kč na stravenku v hodnotě 70 Kč. Ve srovnání s celníky směšné a se soukromou sférou skandální. Takhle si nepředstavuji schopnost konkurovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 04:06:27 24. 07. 2009
default.png
copa stravenky, mno bože, o pár korun je člověk lehčí, zas tolik to nedělá. To že na mě koukaj jak na magora, když stim du platit v krámu a za jeden nákup jí tam dam celej ten bloček "úžasných" 15 korunových stravenek, to sem si už taky zvyknul a směju se tomu. ( jen posledně se na mě jedna paní, odhadem tak 50 let, tak divně podívala, pak nahodila smutnej výraz, vytáhla ty svoje 70 korunový stravenky, spokojeně zaplatila a pak se mě ptala, kde že to pracuju, že nám dávaj tyhle skvosty :D ) No musel sem se smát. Spíš je smutný, že se člověk ani za peníze nemá moc šancí normálně najíst, některý to máte dobrý, když sem byl na výpomoci, chodilo se normálka do hospody a bylo to. Ale tady u nás...mno škoda mluvit, sem rád, že mam sem tam nějakou bagetu, nebo grilovaný kuře a tim to hasne.. jako nic moc, zajít si někam dál na jídlo opravdu ve 30ti minutový pauze nestíham ani blbou náhodou, nedej bože abych musel něco strašně důležitýho jít zařídit a neměl tu pauzu vůbec - kdyby aspoň o něco důležitýho šlo, ale byla to naprostá kravina, která by těch 30 minut určitě vydržela a možná se i vyřešila sama... Heh... píšu tu kraviny, jen sem chtěl říct, že tohle je asi podle mě to, co nejvíc kolegům vadí, že se nemůžou někde normáně najíst. Mno a teď do mě, já vim, brečim, vybral sem si tuhle práci sám a bla bla bla... máte pravdu :-D PS: Pim Burger - Odkud seš že píšeš o Stříbře??? hoď kdyžtak e-mail, pokecáme.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 15:44:57 10. 07. 2009
default.png
tak ses pochlubil a teď zase chvilku mlč, když se baví dospšlí.. Jinak to nahoře pod tím modrým nadpisem je dotaz na který tazatel čekal normální odpověď a ne takovou kokotinu co tady píšeš ty!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 15:27:22 10. 07. 2009
default.png
dám si lososa s hranolkami , k tomu pití, plus tatarku a moučník a zaplatím za to 30 korun, stravenky tudíž nepotřebuju, mám se to ale u té police špatně:))))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SIMIREK 13:44:31 09. 07. 2009
default.png
Díky za Radu, za peníze se najíst mě nenapadlo:) ale hlavní je že to co sem potřeboval vědět už vím. Je to teda na každým oddělení jiný. Jen mi to přišlo divný, že bysme měly mít nárok jen za víkendy. Tak snad hlady neumřu:) Díky všem:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 12:54:29 09. 07. 2009
default.png
Já věřím a je mi to jasný, že je to podle rigionu. O tom to celé je a proto se stále dohaduji o platu. Jak sám uznáváš 20 tis. v Praze není nic a jak píšeš u Vás bych byl jak podnikatel s tímto platem, barák u Vás koupím asi za míň než jsem si zde musel vzít hypo (1,8 mil.) plus investyce dát ho dohromady 400 tis. Ale určitě to nemá jednoduchý spoustu lidí po celé republice. Je to o tom, že jsme uplakanej národ, ale z politikama nejsme schopný nic udělat. BOHUŽEL!!!!!! Tam je zakopané jádro!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 12:34:43 09. 07. 2009
Pim Burger.jpg
No jo, jenže to je právě ta Praha a okolí. Uznávám, že v Praze i 20tis. čistýho není nic, ale já jsem ze severu a tady když má někdo 17tis. čistýho i bez stravenek:-)), tak je boží plat-zvlášť se střední školou. Víc se tu dá vydělat se SŠ jen pokud umíš buď dobře jazyky, IT, technický věci (i když i zde se teď propouští) a nebo můžeš jít makat na loď za eura, kde si vyděláš 30tis. čistá ruka v poho. No a ostatní dělají za 10-13tis. No a myslím, že takhle je to ve většině podobných regionů, které tolik netěží z turistického ruchu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 12:12:13 09. 07. 2009
default.png
Třeba to tak vyznělo, ale nic takového tam psáno nebylo. Ano, s vím způsobem jsem si stěžoval na podmínky, ale je to opravdu o místě kde kdo slouží. Jsem třeba od Prahy na dvě plivnutí, takže tady ta nezaměstnanost taková zdaleka není. V civilu jsem bral víc než berou hlídkaři (pracoval jsem jako skladník, který jezdí na destě - taky jsem se npředřel) a jako obvoďák jsem na tom o 400,-Kč čistého lépe. Jezdím na směny, svátky, stravenky :-))) nikde. A riziko??? PS: nyní po navýšení 3,5 procent budu mít zase o kus více. Předtím jsem pobíral 20 020,-Kč čistého.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio