Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Holešov

Ahojte, v září mám nastoupit na zop v Holešově, tak by mě zajímalo, co vše tam na mě čeká. Kdo máte nějaké zkušenosti, tak pište :). Jaký je tělocvik, jak často, co se tam učí atd. Děkuji
EMILIE :: Datum založení: 09. 07. 2009 :: celkem 20 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BURPA 00:44:04 06. 08. 2009
default.png
ZOPku jsem si v Holešově odkroutil, co se týče ubytování, tak ubytovna "A" nebyla v nejlepším stavu, na balkón se nesmělo chodit (věřím, že by spadnul), televize šlapala, výtahy jezdily a dole u dozorčího zřídili automat na kafe (samozřejmě když už jsem ZOPku končil). Vedle ubytovny je Lidl a Billa, takže si nakoupíš co potřebuješ. Ubytovna "B" je v areálu školy, je to tam lepší, nemusíš do školy ani na jídlo docházet. Jídlo není nejhorší, záleží na každém co mu sedí, v závodních jídelnách to nikdy není extra. Co se týče učení, prostě se naučíš a jsi v klidu, právo je asi nejtěžší, ale někdo to tady už psal, záleží na vyučujícím. Střelecká je v pohodě a tělocviku si užiješ do sytosti, až tě to bude občas i bolet. Odpoledne si můžeš zajít do fitka, pokud se tam ještě vejdeš, taky se dá zajít na net. Vyspíš se, najíš se, něco do tebe vtlučou, nakonec uděláš zkoušky a už se starej. Čau a přeju hodně štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 15:47:56 14. 07. 2009
default.png
To si asi byla na tom intru v arealu. Ten venkovni to totiz nema a to ze by te pustili v poledne na hodinu z arealu... o tom si clovek muze nechat jen zdat. Stejne tak rano. Kdyz byly strelby ten den, tak se pro zbran chodilo vetsinou v 6:30. A jak te areal rano nasaje, tak te pusti zase az po pracovni dobe. Pracoval jsem docela dlouho v civilu, bydlel na ubytovne s ciganama, takze snad mam s cim porovnavat. Ale zrovna tyhle veci zdarma bych jako vyhody policie vubec nezminoval. P.S. jeste jako bezvadna vec se da zminit, ze je (byl) obrovsky pruser neodebrat objednanou stravu... Osobne jsem s tim problem nemel, ale bylo nam vyhrozovano, ze vicere neodebrani stravy bude reseno kazensky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 08:37:47 14. 07. 2009
default.png
Nevim, jestli to mají každé pokoje stejné, ale kde jsem byla já, tak tam byla pro jeden pokoj ledička, sporák, prostě vše potřebné, aby sis tu snídani udělal a dokonce i ten oběd a mohl ses v pohodě vyspat a nechodit někam na snídani .-) K té dopravě se vyjadřovat nebudu, pač nevím, jak to tam je .-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 15:38:15 13. 07. 2009
default.png
Toto může napsat jen člověk, co tam nebyl: "Nikdo Tě určitě nenutil tam jíst, mohla sis chodit na obědy do hospody či restaurace, které tam jsou :-)" Škola začíná v sedm. Snídani si není kde koupit, protože obchody otvírají v sedm. Chladnička je společná pro celé patro. Čili než si sem něco dát a spolehnout se na to, že to tam ráno bude, je lepší házet peníze rovnou do kanálu (ano mluvím o ubytovně-patře- kde bydlí jen lidé ve služebním poměru). Oběd si venku nedáš, protože do konce výuky v 15:10 nesmíš opustit areál školy. Skladba jídelníčku je v Holešově úžasná. Je to s trochou nadsázky "knedlík, knedlík a zase knedlík", nebo jako druhé jídlo něco sladkého. O fyzičku se starej sám jak umíš. Přitom právě tady má policie obrovskou příležitost upravit lidem jídelníček právě s ohledem na vylepšení fyzičky. Další věc je, že pokud si potřebuješ něco vyřídit na úřadě, tak jediná možnost je vzít si dovolenou a za své se dopravit domů a zase zpět. Tím se dostáváme k proplácení jízdného. Nevím jak to mají jinde, ale Olomouc proplácí zákaznické jízdné na vlak (aby člověk dostal zákaznické jízdné musí mít kartu ČD za 990 na tři roky). A protože už nejsem nejmladší, tak třešnička na dortu je plat 12 čistého. Pro dvacetiteltyho kluka bez závazků super kapesný. Pro jiného je to měsíční splátka hypotéky. P.S. střeleckou přípravu dělá podle mě v Holešově dobře jen jeden učitel. Už jsem to tu psal dříve, ale střeleckou přípravu by měli dělat olomoučtí bojaři. Jediná věc, kterou tě tu naučí bude právo. Ale opět jen za podmínky, že chytneš dobrého učitele.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS2 12:56:53 12. 07. 2009
default.png
Mě osoboně v Holešově nic nevadilo. Jídlo mi naprosto chutnalo a co se týká ubytování, na to si také nemohu stežovat. Maximálně kdo tam dělal binec byli mladí sošáci. Jo a takový malý dodatek, líbí se mi, jak si někdo stěžuje, že tam měl málo peněz a přitom bylo vše zadarmo, dokonce i cestu propláceli. Tak si trochu prosím někteří uvědomte, co tady píšete. Kde by Vám tohle nabídli- studovat a brát za tohle ještě peníze. PS:A to, že spousta z Vás tam chodí každý den chlastat a pak si stěžuje, že už nemá peníze to je vaše chyba.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 12:22:53 12. 07. 2009
default.png
Tak vidíš a Ty to máš zadarmo, tak proč takhle nadávat? Nemyslím to zle, jen mě to štve, že by jste chtěli ještě něco víc. Já mám třeba v mé práci ještě mín peněz než Ty na škole, kde se jen učíš a myslíš, že mi zaměstnavatel plati jídlo? Ne, vařím si doma...Platí mi ubytování?Ne, musím si ho platit sama. Je lehké něco brát zadarmo, ale pak to tak musíš i brát :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DRAGUNOV 09:07:03 12. 07. 2009
default.png
Odpověd je jednoduchá.Stačí se podívat na výplatní pásku:-)Navíc to není dost dobře možné ani technicky(čas,prostor atd.)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 16:31:15 11. 07. 2009
default.png
Zajímalo by mě, zda to jídlo bylo dobrovolné nebo jste na něj museli chodit? :-) Myslím, že odpověď zní ,,dobrovolné,, tak proč sis nevařil, když jsi vyučený kuchař? .-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DRAGUNOV 16:18:15 11. 07. 2009
default.png
Šílený podmínky tam nejsou,přežít se dá vše,ale pokud to srovnám s Brnem,je Holešov tak o třídu níž.Ubytování odpovídá klasickému intru,ale třeba kuchyn je hrozná.Nejde o výběr,ale mástní kuchaři jsou schopní zkazit i ty nejjednodušší jídla(Jsem vyučený kuchař) legendární salám v těstíčku a kaše to je masakr:-)a polévku si můžeš nazvat jak chceš,odpovídá jakékoli:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 15:14:44 11. 07. 2009
default.png
To mě taky, spíš by měli být rádi, že je jim něco takového umožněno....Co mají dělat lidi na VŠ, když se na ně nedostane kolej? Oni by to ,,hrozné ubytování,, brali všemi desti. :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio