Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Praxe?

Zdravím dobré poldy-chci přejít z AČR k vám a chtěl bych se zeptat zda bude moje praxe něak zvýhodněna? (zda budu moct nastoupit rovnou k PMJ) Ptám se protože nevěřím personalistům a jejich slybům,armáda pro mne byla obrovským zklamáním a všem kdo tady nadávají na vedení pčr vzkazuji-v armádě je to jěště mnohem horší(asi teda záleží na místě ale tam co sloužim já,tak jakákoliv jiná práce už bude jen lepší:)
CODY :: Datum založení: 13. 07. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu COSWORTH 21:02:12 15. 07. 2009
cosworth.jpg
Psychotesty maji platnost dva roky, takze neni problem. Nevim jakou platnost maji fyzicke, ale zdravotni jen tri mesice.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOSE 20:58:01 15. 07. 2009
Jose.jpg
Tak se domluv s náborářkou na pozdější termín ny psycha.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 20:47:06 15. 07. 2009
Cody.jpg
Rozhodlý sem,již sem neprodloužil závazek,ale bohužel mám smlouvu don konce roku-kterou musím splnit-i kdybych dal ted přímou výpověd,napaří mi 6 měsíční odchodné.Již mám podanou přihlášku,koncem měsíce na psychotesty a pak již se budu ptát konkrétně u PMJ.Jinak dnes sem obdržel výpis praxe a budu mít započtené pouze 5 let,civilní pco se bohužel nedá započítat:-( Chtěl bych se zeptat na platnost psychotestů-když je dělám 28.7. a nastoupit mohu nejdříve 1.2 2010-nevyčerpá se tím půlroční lhůta?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KIMIC 16:43:16 15. 07. 2009
default.png
drive se acr zapocitavala do praxe, ted snad jen pro tabulku platu, aktualni stav se muzes zeptat naborare. jinak co se tyce PMJ tak za posledni rok se skoro naplnily tabulkove stavy, takze z civilu dostat se tam uz nebude tak jednoduche, pokud to jeste vubec pujde. bude zalezet na praxi a pohovoru s vedenim, pokud uz jsi rozhodly odejit od armady tak doporucuju resit to hned.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 22:04:13 14. 07. 2009
Cody.jpg
Tak sem pročetl některé starší dikuze a vypadá to že asi šance je,fyzické mám již za sebou:zaznamenal jsem že nikoho nezajímá počet bodů,aktivity v civilu a praxe u ozbrojených složek,spíše koukají na obsazení určitého procenta žen v rámci diskriminace?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio