Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PRAHA po ZOP

Ahoj kolegové, prosím je-li tu někdo, koho po ZOP poslali (nedobrovolně) do Prahy a už tam byl na ty 3 měsíce, napište mi na mejl Meginkal@seznam.cz, chci se zeptat na pár podrobností, jak to tam chodí, kde mě pravděpodobně dají a zda-li si během této 3 měsíční praxe můžu vzít dovolenou ??? Protože mi tento týden oznámili,že jedu od 3.8. do Prahy i když jsem jet neměla a jelikož již mám zařízenou dovolenou a jiné aktivity na srpen,tak nevím co s tím... poraďte
LUCKA123 :: Datum založení: 13. 07. 2009 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio