Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Služba na motocyklu

Zdravím. Zajímalo by mě, u kterých složek se dá vykonávat práce na motocyklu, popřípadě jestli se v řadách "motorkářů" občas vyskytují volná místa. Na motorce jezdím rád a celoročně a tak si říkám proč to nezkusit zkloubit s profesí. Díky za příspěvky předem.
ZEUR :: Datum založení: 17. 07. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HHONZA 10:07:30 21. 07. 2009
default.png
To docela i souhlasím, u MP bych na motorce i jezdil, už jsem o jejich výkonu též slyšel :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 08:10:10 21. 07. 2009
Out.jpg
U MP Praha je zase služba na motorce docela žádaná (ze strany strážníků), pač pokud zrovna nemají nařízenou nějakou akci tak je to dost volný. A uplně nejlepší je dělat strážníka - okrskáře na motocyklu na nějakym předměstí Prahy. Jednoho takovýho znám a je to život jak v bavlnce:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HHONZA 10:45:14 20. 07. 2009
default.png
Plzeňský kraj... Jinak hadry jsou dobrý...ale služba na moto nic moc

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZEUR 08:32:41 20. 07. 2009
default.png
re hhonza> Prosímtě, a kde to je "tady u nás" ? Jen abych věděl která lokalita je tím myšlena re727j> S tí horkem to věřím, že je blbý. Ale s tím promoknutím ? To dává policie tak nekvalitní hadry na motorku že v nich promokneš ? Já mám kalhoty a bundu z výstavy motocykl už druhý rok a absolvoval jsem v nich cestu z GrosGlockneru do Prahy za vytrvalého deště a pod oblečením ani kapička.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 15:38:29 18. 07. 2009
default.png
Není moc o co stát, většina kolegů se motorce raději vyhýbá. Když ráno vyjedeš, tak se nejedeš projet, ale pracovat, takže když se Ti po dvou hodinách začně z horka dělat nevolno, musíš svůj úkol stejně dokončit, stejně jako když na motorce promokneš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HHONZA 14:20:49 18. 07. 2009
default.png
Služby na motorce má dopravní policie (okresní, krajská, dálniční...). Nikde není, že jsi jen motorkář. Jsi prostě dopravní policista s povolením řídit i služební motocykly a když jsou možnosti, tak ti naplánují službu na motorce. Ale jinak vykonáváš běžnou činnost dopravního policisty. Místa mezi motorkáři jsou docela dost, aspoň co vím tady u nás. Mě teď zrovna přemlouvali, jestli nechci jezdit na služebních motorkách, když normálně jezdím na motorce, tak jsem se jim vysmál :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio