Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zdravotní vyšetření- výsledek k. C- Odvolání

Chtěl bych se zeptat. Dozvěděl jsem se výsledek zdravotních s tím, že mi bylo uděleno C. Nejspíše za to může astma ve výpisu, které mě ale nijak neomezuje, ani se s ním neléčím. Je možné se proti výsledku odvolat, případně jak to dále probíhá?
VENOUS97 :: Datum založení: 19. 05. 2021 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GUSTAV-ZELENY 09:32:38 24. 05. 2021
default.png
nástup s céčkem ?? Tak to příští rok už asi budeme nabírat aj mrtvoly ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOTTORINNA 08:44:52 23. 05. 2021
default.png
Já to C mám tedy jen dočasně. Kvůli covidu mi zrušili banální operaci a doktor řekl, že než budu po operaci, tak mi dá C a až budu po operaci, tak mi to změní na A.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOTTORINNA 07:04:14 23. 05. 2021
default.png
Já dostal taky C za blbost, která mě nijak neomezuje. Volal jsem teda na personální jestli to je problém, tam mi řekli že s C mě normálně vezmou a tak se i stalo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio