Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ZOP pro VŠ - kde je

Ahojka, nevíte někdo kde aktuálně probíhá ZOP pro VŠ. Mám nastoupit 31.8., ale zatím nemám rozkaz a nevím kde bude. Sice mám od nástupu v lednu slíbenou Prahu, ale po zkušenostech (sliby chyby) tomu moc nevěřím.
MARINA :: Datum založení: 20. 07. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JARDA 13:54:54 24. 07. 2009
default.png
Z jiznich nebo vychodnich cech? Mozna slouzime spolu :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PULT 23:09:02 23. 07. 2009
default.png
Jmenuje se Pavel.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARINA 12:06:06 21. 07. 2009
default.png
Takže podle té citace, na kterékoli škole MV, takže klidně i v Holešově :) No já jsem z Kladna a budu řešit školku, takže fakt doufám v tu Prahu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 09:30:17 21. 07. 2009
default.png
Citace z webu policie.cz Absolventi vysokých škol právního směru absolvují školní teoretickou část základní odborné přípravy v délce trvání 10 týdnů formou kombinovaného studia,střídání výuky ve škole s výkonem služby na útvaru) s rozložením délky výuky od pěti do devíti měsíců dle kapacitních možností školy. Absolventi jiných vysokých škol absolvují teoretickou část výuky v rozsahu 12 týdnů stejnou formou. Výuka je realizována stejně jako u středoškoláků ve STŘEDNÍCH POLICEJNÍCH ŠKOLÁCH MV. Řízená praxe probíhá 1 měsíc ve školním policejním středisku a 2 měsíce na vybraných útvarech správy kraje, kde je policista zařazen. U policistů zařazených u služby cizinecké policie probíhá praktická část výcviku v rozsahu 2 měsíců v SPŠ v Holešově. Absolventi civilního směru Policejní akademie ČR absolvují pouze část řízené praxe a to ve stejném rozsahu a formě jako ostatní vysokoškoláci. Vědomosti a dovednosti získané v rámci základní odborné přípravy jsou obsahem služební zkoušky, jejíž vykonání je jednou z podmínek pro zařazení policisty do služebního poměru na dobu neurčitou. Policista má nárok tuto zkoušku vykonat nejdříve 6 měsíců a nejpozději měsíc před uplynutím doby, po kterou je zařazen do služebního poměru na dobu určitou ( tj.zpravidla 3 roky)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 09:29:12 21. 07. 2009
default.png
Citace z http://www.policie.cz/clanek/zakladni-odborna-priprava-a-dalsi-vzdelani-policistu.aspx Absolventi vysokých škol právního směru absolvují školní teoretickou část základní odborné přípravy v délce trvání 10 týdnů formou kombinovaného studia,střídání výuky ve škole s výkonem služby na útvaru) s rozložením délky výuky od pěti do devíti měsíců dle kapacitních možností školy. Absolventi jiných vysokých škol absolvují teoretickou část výuky v rozsahu 12 týdnů stejnou formou. Výuka je realizována stejně jako u středoškoláků ve STŘEDNÍCH POLICEJNÍCH ŠKOLÁCH MV. Řízená praxe probíhá 1 měsíc ve školním policejním středisku a 2 měsíce na vybraných útvarech správy kraje, kde je policista zařazen. U policistů zařazených u služby cizinecké policie probíhá praktická část výcviku v rozsahu 2 měsíců v SPŠ v Holešově. Absolventi civilního směru Policejní akademie ČR absolvují pouze část řízené praxe a to ve stejném rozsahu a formě jako ostatní vysokoškoláci. Vědomosti a dovednosti získané v rámci základní odborné přípravy jsou obsahem služební zkoušky, jejíž vykonání je jednou z podmínek pro zařazení policisty do služebního poměru na dobu neurčitou. Policista má nárok tuto zkoušku vykonat nejdříve 6 měsíců a nejpozději měsíc před uplynutím doby, po kterou je zařazen do služebního poměru na dobu určitou ( tj.zpravidla 3 roky)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 09:27:57 21. 07. 2009
default.png
citace z http://www.policie.cz/clanek/zakladni-odborna-priprava-a-dalsi-vzdelani-policistu.aspx Absolventi vysokých škol právního směru absolvují školní teoretickou část základní odborné přípravy v délce trvání 10 týdnů formou kombinovaného studia,střídání výuky ve škole s výkonem služby na útvaru) s rozložením délky výuky od pěti do devíti měsíců dle kapacitních možností školy. Absolventi jiných vysokých škol absolvují teoretickou část výuky v rozsahu 12 týdnů stejnou formou. Výuka je realizována stejně jako u středoškoláků ve STŘEDNÍCH POLICEJNÍCH ŠKOLÁCH MV. Řízená praxe probíhá 1 měsíc ve školním policejním středisku a 2 měsíce na vybraných útvarech správy kraje, kde je policista zařazen. U policistů zařazených u služby cizinecké policie probíhá praktická část výcviku v rozsahu 2 měsíců v SPŠ v Holešově. Absolventi civilního směru Policejní akademie ČR absolvují pouze část řízené praxe a to ve stejném rozsahu a formě jako ostatní vysokoškoláci. Vědomosti a dovednosti získané v rámci základní odborné přípravy jsou obsahem služební zkoušky, jejíž vykonání je jednou z podmínek pro zařazení policisty do služebního poměru na dobu neurčitou. Policista má nárok tuto zkoušku vykonat nejdříve 6 měsíců a nejpozději měsíc před uplynutím doby, po kterou je zařazen do služebního poměru na dobu určitou ( tj.zpravidla 3 roky).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 08:46:50 21. 07. 2009
default.png
pult: jak se jmenuje ten dalkar krestnim jmenem?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PULT 21:40:55 20. 07. 2009
default.png
Čautě, soudě podle dvou mých kolegů na stanici, kteří jakožto VŠ nastoupili na ZOP do Holešova, bych Praze moc šancí nedával. Jinak jeden měl ZOP na 3 měsíce a již absolvoval a ten druhý šel na kombinované roční studium a má zkoušky teď v září. Dle jeho slov by se údajně již od tohoto ročního kurzu mělo upouštět a mělo by se chodit jen na 3 měsíce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio