Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Celní správa

Zdravím všechny,mám takový dotaz, já pracuji u MP a mám zájem se dostat k Celní správě.By mě zajimalo jak to tam chodí a pokud náhodou někdo nevíte jaký je stav volných pracovních míst a to v Ostravě nebo v Karviné.Předem děkuji za rady.
B-F-C :: Datum založení: 21. 07. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GLUSHA 11:29:38 02. 02. 2010
default.png
Jen krátce: bez budoucnosti, nedoporučuji. Alespoň než se situace uklidní, ale to už budem možná všichni v důchodu, že :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PEDRITA 16:43:46 13. 01. 2010
default.png
velice špatná situace, díky krizovce ve všech óborech je státní první, co se zaplnilo.ale....nejlepší je brnknout si na personální,nabírá se průběžně, hlavně na mýtě.žádný stopstav jako u PČR není.hodně štěstí!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 19:35:08 03. 08. 2009
default.png
Ahoj. Celní správy se budou rušit. Nenabírá se, pouze se propouští. Neviděl bych tam budoucnost. Úspory, úspory, úspory. Někteří zaměstnanci a celníci ve služebním poměru přejdou pod finanční úřady, kde budou mít nějaký svůj celní odbor, či co. Ale celní správy jako takové zaniknou a stavy se drasticky sníží.Už to nějakou dobu probíhá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)