Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Plecitý

Zdá se mi, že od vytvoření fakult na akade se jen bojuje o posty. Dnesni reportaz Novy dost vypovidajici :-) :-)
KOSTIK :: Datum založení: 26. 07. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MALISA 21:15:39 13. 08. 2009
default.png
příspěvky níže nemohu jinak než souhlasit, rektor je velice slušný člověk a jak znám Filáka, tak se od něj nedalo čekat ani nic jiného... Holt hulváti a arogánci vždy těžce nesou, když jim někdo šlápne na křidélka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOSTIK 15:13:32 03. 08. 2009
default.png
Jj katedra TPBC vazne stoji za to. O smysluplnosti a praktickem vyuziti predmetu teto katedry lze jen polemizovat. Radsi zrusit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NASEPTAVAC 21:46:45 29. 07. 2009
default.png
Plecitý je erudovaný odborník s výbornou pověstí napříč právnickou obcí v celé republice. Filák je nedomrlý trouba co nestíhal ani studentům (obzvlášť dálkařům) a který rozhodně nemá na to, aby vůbec na nějaké škole (navíc na vysoké!) vyučoval. Za mého studia jsem to nechápal (vůbec celou tu katedru) a když teď vidím, že funkcionařil, jímá mne děs a hrůza:-) Co si tam však chlapci řeší za problémy může být věc jiná, do toho už nevidím. Jen hodnotím jejich profesní úroveň.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SADDHU 22:38:22 27. 07. 2009
default.png
Měl jsem tu čest, být zkoušen Filákem z jeho paskvilu Teorie policejně bezpečnostní činnosti. Doufám, že s ním potáhne pryč i tento "užitečný" předmět.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NICKNICK 22:18:03 27. 07. 2009
default.png
Plecitý je náhodou super... A co jsem měl možnost se setkat s Filákem ještě jako student, tak je to podrazák od pohledu a je dobře, že je pryč :-)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio