Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kempující cikáni v přírodní rezervaci

Otvírá se mi kudla v kapse, když si na netu přečtu, že kempování desítek romů, kteří najeli i s auty do přírodní rezervace u Počernic, dělají tam nepořádek, rozdělali si tam ohně atd. není a ani nebude nijak řešeno... viz: "Mluvčí městské policie Jan Čihák Právu na otázku, proč nebyli Romové pokutováni za ničení přírody nebo je z rezervace aspoň nevyprovodili, uvedl, že se asi jednalo o dohodu mezi vedením tamní radnice a vůdcem klanu. Zákon o ochraně přírody jasně stanoví, že by měl být sankcionován ten, kdo táboří v rezervaci a dokonce zde pálí ohně. Podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana policie do žádného střetu s Romy nepůjde, i když má jejich protiprávní jednání zdokumentované. „Upřímně řečeno, nechceme, aby nastal nějaký konflikt,“ řekl Právu Hulan. " Co si o nás pak mají lidi myslet, když probíhá třeba nějaká akce na lékárničky, nebo na svícení mlhovkama???
FRANTA2 :: Datum založení: 28. 07. 2009 :: celkem 65 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DENVER 21:00:45 03. 08. 2009 blokovaný
default.png
Sem rád,že si to uznal a věř mi,že já fakt nejsem proti policajtům jako celku a už sem tu několikrát napsal,že si hodně policistů vážím.To co se stalo třeba tomu policistovi na tý motorce mi moc mrzí a džím mu palce aby se uzdravil.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 20:49:17 03. 08. 2009
default.png
hups. takoví, poctiví Sakra už jdu spát jsem unavenej a můj pravopis tu dělá ostudu. Omlouvám se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 20:47:20 03. 08. 2009
default.png
Jistě, ale takový budou stále. Nikdy to nebude dokonalý.Já sem rád, že policie zatim ještě alespoň funguje (horko těžko). Ale pokud jde o lidi, co nemají u policie co dělat, tak věř, že na ty je opravdu velký bič a né jeden. Dokonce i ti poctivý občas nějakou tu ránu schytají. Mě to příjde, že na každýho poldu je armáda kontrolních. Vlastně i každý občan svým způsobem policii kontroluje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 20:34:11 03. 08. 2009 blokovaný
default.png
A dokážeš uznat,že ty špatný nemaj u policie co dělat a poškozujou vás pak všechny?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 20:23:35 03. 08. 2009
default.png
Uvědom si, že sme úplně stejný lidi jako ostaní. Třeba i jako ty. Nic jinýho než vzorek společnosti. Každej nějakej a každej trochu jinej. Nesuď nás, dokud nepoznáš. Někdo občas něco pokazí, možná to bude tim, že sme lidi a to asi těžko změníme. Doporučuju zkusit si tu práci aspoň rok, dva a zaručuju, že se do žádnýho policajta už nikdy nebudeš navážet. Nicméně máš právo na svůj názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 20:14:50 03. 08. 2009
default.png
Čau, podle mě řešíte zbytečné věci a hlavně se zbytečně hádáte. Sme všichni na jedný lodi(myslím slušní lidé) a máme nadávat na ty, co za něco můžou. Je jedno, kdo má na to jaký názor. Fakta jsou taková, že přijela skupina Maďarů-Cikánů a vědomě či nevědomě porušují české zákony.Proč to dělají? Protože můžou! Proč můžou? Protože to někdo chce! Kdo a proč to chce? Už si snad odpověď najdete sami. Neni chyba cikánů, že se chovaj jak se chovaj.Oni prostě můžou. Špatná legislativa dělá z lidí rasisty a to je špatně!!! Neni to jen legislativou,ale celkovou politikou naší země. Rozumnýmu člověku je jedno jestli je člověk zelenej, modrej nebo bílej, ale vadí mu, že i přesto, že jsme si před zákonem všichni rovni, že někdo zákony dodržovat nemusí a není zato potrestán. Tenhle problém už je tu sakra dlouho a jen se všichni zaměřujete na cikány nebo na ty, co nazýváte rasisty. Problém je úplně jinde. Mě je jedno, kdo má na to jakej názor. Dokážu pochopit ty, kterým se nelíbí co někteří cikáni dělají a také chápu ty, co cikány obhajují. Domnívám se, že stačí jen strašně málo asice rovná práva a povinnosti všem! Pak už se nebude o čem hádat. komentář: používám v příspěvku slovo cikán.Toto slovo není rasistické, není na něm nic špatného.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA2 23:49:57 31. 07. 2009
default.png
x1-ray: Nevím, co si tu dokazuješ tím, že se tu chlubíš, jak šikanuješ lidi??? Děláš tím jen ostudu všem slušným policajtům.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HHONZA 19:28:03 31. 07. 2009
default.png
bohužel nemáš...a když dokážeš takto oslovovat, tak to aspoň uměj zdůvodnit...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKHY 16:01:40 31. 07. 2009
default.png
hhonza co tys je za vola...ty urcite nebudes z rad policie, mam pravdu?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HHONZA 12:39:41 31. 07. 2009
default.png
Hanta to napsal dobře...až budou kamery pro výkon služby, tak se zmenší ten lidský přístup a vše půjde dle zákona. Snad každej policista už někdy udělal to, že řidiče, kterého chytil např. za nerozsvícená světla, ale jelikož řidiči nechtěl tím i zvyšovat trestné body, tak se sním "dohodl" že pokuta bude psaná na technický stav. Prostě mu vyšel vstříc. Samozřejmě tím zneužil pravomoc veřejného činitele, jelikož využil pravomoci v něčí prospěch. Toto skončí, jelikož kamera to zaznamená. A poté se budou všichni divit, že už to prostě nepůjde. Ale rozhodně nejsem odpůrce těchto kamer - jsou užitečné, jelikož konečně odpadne to idiotské zdůvodňování a prošetřování každé stížnosti proti zákroku či vystupování policisty, prostě se přehraje záznam a bude to jasné, že stěžovatel je jen ukřivděnej řidič, kterému se neodpustilo, že není připoután. Už odpadne vyšetřování, jestli útok na VČ byl vyprovokovaný policistou nebo naopak...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)