Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policie zastaví nábor nováčků, nemá peníze

Když jsem dnes procházel některé články na zdejším serveru policita.cz, docela mě zaujal článek ohledně STOP stavu náboru. Budu citovat jeden odstavec a jednu větu: Na platy policistů jde momentálně 26 milionů korun.To, že chce zvolnit tempo nabírání nových policistů, Pecina avizoval už dříve. "Ale to, že bychom teď měli propouštět policisty, které jsme teď proškolili, kteří teď začali pracovat, kteří se dostávají do toho správného věku, bych viděl skutečně nerad," dodal ve středu v souvislosti s tím, že vláda by měla rozhodovat o zachování nebo snížení počtu členů bezpečnostních sborů. ---- Jednotlivým resortům hrozí kvůli hospodářské krizi plošné škrty, Pecina ale už dříve uvedl, že v případě vnitra se nedotknou policie ani hasičů. --- Docela by mě zajímalo jak to teda vše bude, jelikož mám za sebou všechny testy ( ve středu se dojdu zeptat na zdravotní + další týden na testy na drogy, protože paní doktorka co to musí podepsat má dovolenou ..., ale testy budou v pořádku ) a chtěl bych nastoupit k PČr, ale jestli se má propouštět, tak to nemá snad ani význam. Co si o tom myslíte Vy? Autor článku - Pooky
POOKY :: Datum založení: 01. 08. 2009 :: celkem 41 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OUTOFORDER 15:02:49 10. 08. 2009
default.png
Nemáš se čím chlubit... Před třemi roky bys neměl šanci fyzické zvládnout. Musel jsi dát tuším 26 poctivých kliků (aspoň u nás v Ostravě) a jak neslyšel bouchnutí hrudníku o zem), tak to nepočítal. Úspěšnost byla tak 30%. Přeji hodně štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 14:23:17 05. 08. 2009
Cody.jpg
Jasný,chodí čím dál tím horší lidi no-blbá doba.Blbí to maj ale ty kvalitnější mezi nima...jak se s nimi asi bude zacházet a pohlížet na ně když se zamotaj do toho stáda ... Pořád lepší jak v ačr,kde kluci co dělají 70-80 kliků v kluce odcházejí s výsledkem 20,aby měly špatnou známku z výročního přezkoušení,neměly nárok na odměny a bylo s nimi zacházeno jako s neperspektivními-pak příde někdo ze štábu-ztěží 25(a jakých) a počítá se mu jich o 8 více. ps: není to tak že od nového roku nebudou přijímat...ale ten kdo má ted rozjetý nábor a měl by nastoupit třeba v příštím roce,normálně nastoupí?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X502 22:27:03 04. 08. 2009
default.png
Tak dneska jsem udělal fyzický, musim se podělit o zkušenosti :) 61 lidí, zhruba 30 šlo podruhý nb potřetí. Udělala myslim jen jedna holka. Při běhu jeden kluk řek: Jak to mam asi uběhnout, když jsem astmatik? :D Dost lidí ani nedoběhlo :) Jinak dobrý, akorát sem na kliky chyt zajímavýho policajta.. Šel jsem do úrovně ramen, spíš níž a nahoru, a po 5 klikách mi řek, že nemam ani jeden :D A dal podemě ruku at mu ji pokaždý co nejvíc přitlačim a zas nahoru, no horko těžko sem udělal 25 z kterejch mi napočital 20 :D Ale jinač dobrý s 10bodovou rezervou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 12:09:03 04. 08. 2009
Cody.jpg
Věř mi že nebere,panuje stop stav,ale 3 měsíce bude dřít(skutečně..inspirovaly se americkými armádními filmy a zvoní se třeba na zvoneček když to chce člověk vzdát)a poté mu oznámí že teda jako splnil ale že bohužel v současné době mu nemohou nabídnout žádné systematizované místo.Je to z důvodů instruktorů ve Vyškově(Holešov)aby vykázaly činnost,přesto že jsou těžce nadbytečný-u nás do konce roku 70 lidí,bojový útvar skupiny A,oproti tomu Vyškovský instruktoři jsou ..... :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MURAY 22:01:18 03. 08. 2009
default.png
X502 psychotesty nejsou jen o stromu, kazdopadne gratuluji snad Ti to vyjde az do konce. UNOB = ta unob ne :-) Myslím si, že ne, asi se ho raději ještě zeptám. Pooky to co píšeš není zase taková pravda. V TV jsou i úspěšné zákroky policistů. A že by jich nemuselo být málo. Nicméně jsem rád, že media v této době rozebírají současnou situaci kolem Policie ČR. Aspon bude veřejnost v obraze, jak na tom jsme. A politici s tím, možná, budou něco dělat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 16:46:09 03. 08. 2009
Pooky.jpg
X502: Čoveče, tak to se spolu v září setkáme, kam jsi náborovaný? Nás bylo na psychotestech 6 a udělali jsme to 2 a po fyzických sem kolegu už neviděl vůbec :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X502 16:44:57 03. 08. 2009
default.png
Muray: Tak to jde na UNOB, ten bude brát furt. Jinak dnes jsem absolvoval psychotesty, a jako jedinej z 5 udělal. S psycholožkou jsme se zasmáli, posteskli nad stavem policie a nováčků a zasmáli se i stromu. Řikala že je ráda, že konečně někdo, kdo si na netu nepřečet o kořenech atd... (Strom vám opravdu nikomu nepošlu) Jinač dnes psycha, zítra fyzický a za týden zdravotka a v září nástup.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 16:38:53 03. 08. 2009
Pooky.jpg
Muray: Je velice zvlášťní, že média se chytí jen toho špatného a o tom dobrém nikdo nic nenapíše.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MURAY 10:31:41 03. 08. 2009
default.png
Dnes nastoupil kamos na ZVV do vyskova. Armada tedy porad bere, i kdyz nema penize.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 20:52:00 02. 08. 2009
Pooky.jpg
Ados: Doopravdy? Tak to mě překvapuje, já celou dobu myslel že ne, tak jsem hledal různé prádelny, kde bych mohl prát, jak je tam plno?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio