Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Městská policie - přestup z města do města

Ahoj všichni, nevíte, prosím, někdo, jak je to s přestupy z městské policie jednoho města do jiného? Je to nějak limitované jako u státní? Jestli se nepletu, tak ta musí být min.rok v Praze a pak tam, kam to dostanete nařízeno (snad prý můžete zažádat o plac v místě bydliště, ale oni nemusí vyhovět). Jak je to u MP? Mohou mě sami vyslat jinam, nebo je to jen na vlastní žádost - jako u firem - dám výpověď a jdu jinam. Prosím, vysvětlete mi, jak to funguje. Dík
TYNCA :: Datum založení: 04. 08. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JAN_P 10:39:07 04. 08. 2009
default.png
kdyby sis přečetl zákon č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů, dozvěděl by ses hned na začátku, že obecní policie je orgánem obce, který zřizuje a zrušuje obecní zastupitelstvo obecně závaznou vyhláškou, a dále, že strážníci jsou v pracovním poměru k obci. Z toho plyne, že nějaké přestupy nebo vyslání k obecní poliicii jiné obce vůbec nepřipadají v úvahu. Znamená to skončit jeden pracovní poměr u jednoho zaměstnavatele a vstoupit do nového pracovního poměru u jiného zaměstnavatele.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio