Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Posilovna MŘ Brno a KŘP JMK

Dobrý den, slyšel jsem, že v těchto dvou budovách jsou zřízeny posilovny pro policisty zadarmo (na služebák). Tak by mě zajímalo jsetli někdo k tomu nemá víc informací, které by se týkali např. otevírací doby, vybavenosti, návtěvnosti atd.
DMA22 :: Datum založení: 05. 08. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JANKL 10:27:48 10. 08. 2009
default.png
Ahojky, co se Posiloven pro policisty v Brně týče, tak je toho povícero. Nepočítám tu na VPŠ (tam se dá dostat prý jen pro OO Výstaviště a plus škola). Další je na MŘ na Cejlu, docela dobrá, jen tam chybí něco na posilování noh, pak Řečkovice, a další na Správě. Pokud jsem na nějakou zapomněl tak se samozřejmě omlouvám. Pokud jsi zařazen na MŘ tak na Cejl se dostaneš bez problémů, ale na Správu musíš zažádat, aby ti přidělili přístup. práva do EKV - na služebák. Přístup na Cejlu si nepamatuji, ale myslím že to bude od PO do Pá, od 6:00 - 18:00. Tak je je někdo na recepci - kvůli klíčům a zapsání se. A na Správě je to myslím každý den od 5:00 do 22:00. Návštěvnost bývá v obou případech průměrná. Někdy je trochu plno, ale najdeš si místo, někdy jsi tam klidně i sám. Ale záleží na denní době, kdy tam dojdeš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio