Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Bojujme proti výsluhám

Myslím, že by národ měl bojovat proti výsluhám vypláceným policajtům, lampasákům apod..Je to přežitek, nechápu, proč by měl někdo pobírat peníze za to, že někde pracoval. Já pracuji ve zdravotnictví, již jsem taky dostal a dostávám nadáno a přes hubu a žádnou výsluhu nemám a mít nebudu a nechápu, proč by ji měl mít někdo jiný. chtěl bych v téhle věci intervenovat u Vlády, proč nemají výsluhu i pracovníci ve zdravotnictví, školství...Buď všichni, nebo nikdo. A dávat miliardy policajtům mi přijde jako naprosté vyhazování a plýtvání penězi
XJHX :: Datum založení: 08. 08. 2009 :: celkem 28 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FAMILIE 16:40:38 28. 09. 2010
default.png
Miluju lidi co napíšou agresivní, hloupej či primitivní článek a pak už ho neobhajují.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARVIN1 18:33:47 27. 09. 2010
default.png
Klasický případ české sviňské povahy....když to nemám já, tak ať to nemají ani jiní!!! Závist byla u čechů vždy silnou stránkou. Podle toho co píšete se ani nedivím, že v práci dostáváte přes hubu....ovšem zřejmě to bude skrze Vaše názory.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 23:38:50 26. 09. 2010
martoo.jpg
GENERACNI-SPUNT [2010-09-26 21:57:09]:

No jo:o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:57:09 26. 09. 2010
default.png
GENERACNI-SPUNT [2010-09-26 21:51:31]: Eh., i když jsme se nechali trochu unést článkem starým téměř rok. Kdy se někdo probudil a zareagoval.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:51:31 26. 09. 2010
default.png
Evidentně jsi si spletl DF, a jen tady chceš provokovat(např. na íDěsu by jsi se mohl perfekně realizovat).Jestli nemáš IQ tykve, tak se staň také policajtem,hasičem,bachařem,celníkem a pod.,nebo alespoň tím "lampasákem"(ostatně ne všichni na vojně jsou lampasáci, to ale asi s tím modrým kriplprůkazem na hlavu zřejmě nevíš). Výsluhy jsou vypláceny také proto, že krom povinnosti nasadit i život, tak to obnáší i další omezení a restrikce po celý profesní život. Představ si jak mě mrzí, že nemohu být třeba členem ODS! Konečně bych se měl dobře, a všechny socky by mně byly protivné! Asi budu také muset podat cestou nějakého poslance interpelaci na tu vládní kloaku!Napsal bych ti toho víc, ale zdravotníků si (většinou) vážím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu Z-D 18:49:12 26. 09. 2010
default.png
asi si dotycny mysli ze vysluhy pobirame po 20-30 tisic ale milej zlatej ja po 20letech u ACR beru necelych 9000 :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 17:58:52 26. 09. 2010
martoo.jpg
to XJHX:

Tvůj úvodní popis diskuze trošku nechápu..

- Tobě tedy vadí výsluhy policistů a vojáků a nejradši by jsi je zrušil.
- Na druhou stranu by jsi je zavedl ve zdravotnictví, školství a institucích státního charakteru.
- Pak tvrdíš, že by výsluhy měly mít veškteré státní složky a nebo žádné.
- Nakonec jedna ze státních složek - policie, si je vlastně nezaslouží.

Jsem z toho jelen.. Vždyť jednou větou vyvrátíš jinou, následně to celé potvrdíš, pak nechceš dělat rozdíly a nakonec by jsi polcii separoval..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NASEPTAVAC 17:36:56 26. 09. 2010
default.png
Výsluhy jsou téměř nezrušitelné nebo zrušitelné jen za ohromnou cenu.
Ony se totiž státu velmi vyplatí. Jde o toho holuba na střeše. Někteří požadují, aby se místo výsluh přidávala tahle částka do výplat... Nebo třeba alespoň půlka... To je pro stát nepřijatelné. Průměrný věk policisty je totiž 62 let. Jak dlouho se bere tedy výsluha? Na jedné straně třicet let vysokých platů a na druhé pár let výsluh vyšších než je důchod. Co je výhodnější? Okolo výsluh se bude vždycky jen kecat, ale fakt je jen jeden. Jde o odložený plat který má pro stát tu výhodu, že se většinou nemusí vyplácet. Například v Řecku pak ta výsluha náležela i dětem, manželkám a vnukům zemřelých policistů. My zdaleka řeckou cestou nejdeme...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ARNOLD 18:56:52 25. 09. 2010
default.png
To XJHS : Má snad tenhle web název zdravotnik.cz aneb život zdravotníků on-line ? Je potřeba se probrat a nepsat kraviny o věcech, kterým nerozumíte! Takových jako Vy jsou tady v ČR mraky, kteří jen píši, blábolí a myslí, že jsou zajímaví. Je třeba zapojit mozek - to je to, co máte v dutině lební, latinsky Cerebrum, ale to by jsi jako zdravotník měl vědět, že ? Jestli je takových chytrých hlav - mozků u vás v zaměstnání víc, tak se nedivím, že jsi dostal nejprve nadáno a poté i přes hubu, jak píšete. Sám jsem ve zdravotnictví pracoval a tuto namáhavou práci nikomu nezávidím, natož, abych se jim do ní pletl a doporučoval, co by se mělo podniknout, aby se měli ve zdravotnictví ještě hůře. PS : A jste si jistý, že tam pracujete, máte pracovat a nebo jste tam pracoval ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENKAL 18:40:14 25. 09. 2010
default.png
Poslední login "zdravotníka" XJHX začátkem července t.r. Třeba za ten více než rok, co napsal ten nesmysl, zmoudřel, možná, že je příslušníkem PČR a připravuje se na služební zkoušku. Myslím, že se jedná o provokatéra. Pokud to zdravotník myslel vážně, nechť si to jde zkusit. Nechť stráví u PČR 15 let a pak se můžeme pobavit o jeho moudrech ze srpna loňského roku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio