Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Černé na bílém !!!

Tak a je to tady černé na bílém. Jsem již 13-tým rokem u sboru a i přes velké sliby, které mi dávali nadřízení o zlepšení finanční situace u sboru (mimochodem, které prý měli zaručené ze všech možných důvěryhodných zdrojů), jsem dnes dostal do ruky Evidenční list důchodového pojištění, kde je jasně a zřetelně napsaná částka s hrubým příjmem za rok 2007, tedy za první rok působnosti nového zákona o PČR. Musím konstatovat, že sice nejsem moc překvapen, ale přesto mě to pěkně sere a ještě víc mě to mrzí kůli rodině. Pohoršil jsem si oproti předchozímu roku přesně o 14.810,- Kč hrubého, a to zde ještě neuvádím zadarmo odpracované přesčasové hodiny!!! Opravdu nevím co už si mám myslet. Chtějí po nás jen tu nejlepší a bezchybnou práci, slibují hory doly a? Škoda mluvit. Mimochodem na hodnosti se jim můžu pěkně .... . Jednou jsem si tuhle práci vybral a opravdu pro mě není důležité jestli budu strážmistr nebo plukovník. Chci aby jsem byl za svoji práci dobře zaplacen a nechápu ty keci kolem hodností a kariérních postupů, které jsou stejně jeden velký podvod, jak jistě uznáte. Jsem zvědav jestli mi můj nižší příjem někdo bude kompenzovat, jak náš pan ministr sliboval. Důležité je, že stejně nevím na koho bych se měl obrátit, neboť tohle asi opravdu nikoho z nadřízených zajímat nebude. I když jsme na stejné lodi tak z cizího krev neteče, jak je známo. Je to sice smutné, ale bohužel. Přeji vám hodně úspěchů. Potřeboval jsem si prostě postěžovat, protože situace u PČR je z morálního a finančního hlediska den ode dne zoufalejší. Alespoň u nás pěšáků. Mějte se kolegové
RADE8 :: Datum založení: 25. 03. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BYVALY-SPJ2 00:44:13 30. 03. 2008
default.png
Jsem podobny pripad, zabalil jsem to take loni a nelituji. Kdo lituje ze jeho prace je na hlavu tak at si najde jinou a lepsi podle svych schopnosti. Kazdy prece dela to na co ma. Kecy o idealech a povinnosti vuci statu neberu, z toho rodinu nenakrmim. Ze sve zkusenosti vim, ze policisti jsou vetsinou pohodlni hledat si jinou lepsi praci a spolehaji na jistotu ve statnich sluzbach. Pokud se nekomu neco nelibi, tak at to resi ! Ale to je porad o tom stejnem, porad dokola. Policie nezkrachuje, to nehrozi. Jen to bude horsi a horsi, ale po case se to zacne trochu zlepsovat. Na zaver : Dobre uz bylo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 22:18:27 27. 03. 2008
default.png
Já si myslím, že to ani nikoho nemohlo překvapit. Co dodat, ať žije náš přepychově placený management. :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 20:19:27 25. 03. 2008
default.png
a to už hrozně dlouho a taky dostatečně hluboko. Tohle už v dohledné době nedá dohromady nikdo, i kdyby sebevíc chtěl. Kdo ještě doufá, že se něco změní, tak já na to čekal dvacet let a dočkal jsem se: sebrali mě prachy a hodnost. Tak jsem šel. Můžu Vám říct: žiju teď úplně jinší život. Za toho půl roku, co jsem pryč, jsem ani náhodou neuvažoval, jak to bylo u té Vaší firmy super nebo co tam bylo dobré.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BASS22 17:37:20 25. 03. 2008
default.png
Naprostý souhlas. Myslím, že takových je nás mnohem víc a mrzí mě, že jediné, co můžeme dělat,je postěžovat si,zanadávat a sklopit hlavu. Nebo demonstrovat pořád dokola a doufat, že se někdy snad něco změní. (snad k lepšímu)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTIK 17:33:21 25. 03. 2008
default.png
Ano ano je to opravdu smutné, ale pravdivé!!! Hlavní je pomáhat a chránit třeba i zadarmo. Slyšeli jste slova IL, že to není práce, ale poslání, takže proč nám vlastně platit!! Proto všichni, kdo chce uživit rodinu odchází pryč! Jsem zvědavý co nám ještě vezmou, uberou a zruší!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio