Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Před nástupem na ZOP

Dobrý den, minulí týden jsem úspěšně absolvoval zdravotní testy a myslel jsem ,že budu nastupovat do Prahy 1.září ,ale personalistka mi sdělila ,že před ZOP musím projít kurzem zbraní. Ted musím čekat na vyrozumění z Prahy kdy budu přijat. ( to prý muže být 1.říjne nebo listopadu). Je možné ,že teď po zhotovení všech testu mi napíší ,že nejsem přijat (kvůli ukončení náboru) nebo už je to na jistotu a jen musím vyčkat ? Je někdo ve stejné situaci ? Dík za odpověď
PAULIE24 :: Datum založení: 12. 08. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAULIE24 23:39:24 12. 08. 2009
default.png
Dík za odpověd, kdyby někdo jestě neco veděl k tematu budu jen rád :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AIKA 18:52:34 12. 08. 2009
default.png
Zdravím, funguje to tak, že budeš k nějakému datu povolaný do služby (u Tebe asi 1.9., pokud Ti personalistka najde konkrétní místo, kde bude od 1.9. volno). Po nástupu dostaneš rozkaz kdy a kam nastupuješ na ZOP 1 (kurz zbraně). Po jeho absolvování budeš normálně chodit do práce tam, kde Tě zařadí a budeš čekat, až Tě povolají do školy na ZOP. V současnosti to vypadá, že místa ve škole budou asi od prosince, ale nikdo to neví jistě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 16:46:41 12. 08. 2009
Pooky.jpg
Jsem na tom stejně, ale nábor je ukončený až k novému roku, pokud se nepletu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio