Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

UBYTOVNA JIŽNÍ MĚSTO

Dobrý den, prosím o nějaké informace o ubytovně KUPA,JIŽNÍ MĚSTO. Dojezd,podmínky atd. Děkuji a hezký den.
MILO :: Datum založení: 13. 08. 2009 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MILO 19:45:35 15. 08. 2009
default.png
Milo: MikeTU: díky za informace. Mail goldemund@seznam.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MIKETU 14:48:18 15. 08. 2009
mikeTU.jpg
též jsem na Kupě. My dokonce máme sociálky pro tři pokoje, ale nejsou plně obsazeny.. jinak můžu zaslat foto jak to tam na pokoji vypadá. Jen pošli mail. Jinak na tu new ubytovnu je velkej nával. Každej by tam chtěl... tak s tou rezervací to asi fakt nepůjde. teď dodělat ZOP1 a v prosinci na ZOP2.. pro září je to údajně už všechno plno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILO 15:39:06 14. 08. 2009
default.png
Milo: Wiwky: díky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu WIWKY 15:29:37 14. 08. 2009
default.png
no...to nevím...v den nástupu k policii budete hromadně poslání na ubytovací do centra, kde vyřídí všechny nováčky naráz (tak aby byl nováček s nováčkem). Myslím, že dopředu to nepůjde, protože tam půjdeš s papírama, které dostaneš ten den ráno...bude to taková loterie :) ale zatím bych se tím moc nestresoval...teď tam budeš jen chvilku (jeden měsíc ZOP1 a pak než nastoupíš na ZOP2 (nastupuje se co 3 měsíce (příští nástup je září)))...pak jdeš z té ubytovny na půl roku pryč (na školu)...až pak bych to něják řešil (to je ale za dlouho)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILO 14:32:30 14. 08. 2009
default.png
Milo: Wiwky. Díky moc za odpověd. Je nějaká možnost zajistit si už dopředu ten lepší barák? Je nějaký centrální ubytovatel nebo neco podobného,nějaký kontakt?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu WIWKY 13:22:39 14. 08. 2009
default.png
ta ubytovna není tak hrozná...jenom musíš vychytat ten správnej barák :)...jeden je takovej jak psala lucka123 (hnus, plíseň, průvan...), ale ten druhej je necelého půl roku po rekonstrukci (všechno nové (toalety, sprcha s masážní hlavou, postele, skříně, koberce, kuch. linka, okna...bomba))...já jsem v té nové části a rozhodně neuvažuju o hledání něčeho jiného...jinak jakmile tě na recepci už trochu znají (stačí s něma párkrát pokecat), tak to přespávání za 140kč taky nehrotí :)... a k tomu kurzu: na ZOP 1 (3 týdny (to je ta zbraň a základy oblékání apod)) bydlíš na KUPĚ...pak půjdeš na ZOP 2 (6 měsíců) a to budeš bydlet přímo na škole PS:jinak ještě před pár měsíci mi na recepci říkali, že se bude opravovat i ten druhej barák (jestli se to ale kvůli krizi neodložilo nebo nezrušilo nevím)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILO 10:16:48 14. 08. 2009
default.png
MIlo: lucka123 to nezní moc dobře... ale stejně s tím asi nic neudělám. teprve nastupuju a čeká mě kurz na zbran a pak ZOP, tak třeba bude pak někde něco lepšího... poradíš mi prosím když je kurz na zbran v Hrdlořezich na škole,máš svou ubytovnu nebo jsi tam?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUCKA123 09:59:30 14. 08. 2009
default.png
no a je to tam pěkný humus.... stará socialisticko komunistická ubytovna.... fůůůj... dva pokoje vedle sebe mají společnou koupelnu a záchod... když si tam budeš chtít nechat přespat svého příbuzného stojí to 140 kč na noc. Ale je to tam fakt síla, my tam jsme tři holky a vedle v pokoji máme úplně cizí tři kluky, koupelna a záchod co nejdou zamykat... atd...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu WIWKY 23:30:30 13. 08. 2009
default.png
Je 100 metrů od stanice "Háje" (konečná metra C)...jsou to dva nejvyšší baráky v okolí (oba mají úplně nahoře hodiny (nejde zabloudit))...autem se tam dostaneš, když jedeš po dálnici z Brna, tak na prvním sjezdě v Praze sjedeš a dáš se DOPRAVA na ul. Opatovská...pak jedeš asi 900 (prostě dokud neuvidíš dva obří baráky s hodinama na střeše (jsou hned za druhým kruháčem)) no a podmínky...být u policie, hasičů...nebo dělat na ministerstvu :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio