Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

SON

Zdravím!Dotaz není přímo na policii,ale na nějakého celníka.Je možné vstoupit k SON z civilu,jak tomu bývalo,nebo již musí být člověk v služebním poměru?Díky za odpovědí.
ERTEP :: Datum založení: 13. 08. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JIRKAS01 10:44:33 20. 08. 2009
default.png
Jestli máš trochu přehled tak víš, že k SONu je drsnej přijímač, a kdo projde ten na to opravdu má. Z civilu se můžeš přihlásit, jestli to zkusíš tak přeji hodně štěstí, i když jsi hodně dobrej, je ho třeba.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GERALT 19:01:26 16. 08. 2009
default.png
je tam mozne se dostat-ale jsou tam tezky prijimaci testy-jestli si veris muzes to zkusit

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 15:04:29 13. 08. 2009
Cody.jpg
Kamarádka co dělá na celním mi SONku rozmluvila,ale možné to je.Na podrobnosti se mi neptej-bylo to něco ve stylu: tam nechod,tam je to hrozný.: občas s nima něco dělá tak asi ví o čem mluví.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio