Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Proč nebude na výsluhy

Vzhledem k tomu, že mnozí mají poiněkud infantilní a naivní představy co se týče budoucnosti výsluhak Vám nastíním hlavní důvody zrušení výsluh (budoucího přiznávání!): 1. Stát je rozkraden a v dluzích, nemá již nyní prostředky vlastní chod a ani na platy svých zaměstnanců. Můžete za to i Vy, že jste nebyli kluci schopní vyšětřit a zamezit tunelování podniků a rozkrádání stát. majetku. 2. 3 miliony důchodců stojí spoustu peněz, ty se musí najít.Ale hromádka je omezená, stále více budes krachem průmyslu.Takže nebude možné vyplácet výsluhy zdravým jedincům na základě toho, že jako někde pracovali..učitelé taky pracují a výsluhy nemají 3. Máme tady již nyní skoro 500.000 Romů, většina nedělá, celkem to stojí (dávky, programy, byty apod..) kolem 50 miliard ročně. výsluhy stojí 3 miliardy..Ovšem Romů rapidně přibývá, ze Slovenska, Rumunska, dále taky normální cestou, jsou velmi početné rodiny..A na ty státmusí najít peníze, jinak hrozí nepokoje..Navíc bude muset ČR přjmout uprchlíky z Afriky (to asi možná nevíte), to jsou další výdaje pro stát. Takže ty Vaše 3 miliardy budou brzy chybět na financování těchto nákladů. ...Ale Vy to přece děláte pro dobrý pocit, nikdo z výše uvedech v bodu 3 by to za ty peníze nedělal, tak si nehraje na hrdiny,pokud se Vám něco stane ve službě s podstatným rizikem, tak po Vás neštěkne pes...Nejste zajímavá skupiny pro Kocáby, Havly...Nejste vlastně zajímaví pro nikoho, proto si o Vás všichni utírají boty u huby se první bere Policie..I ti blbí lampasáci mají větší zastání než Vy:)
XJHX :: Datum založení: 14. 08. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LEEUWERIK 19:52:57 14. 08. 2009
default.png
Zase další "Idnes" příspěvek. Všechno pěkně pohromadě.... tuneláři, Kocáb, Havel, Romové, důchodci a uprchlíci z Afriky. Není lepší si jít zanadávat do hospody ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu XJHX 19:06:07 14. 08. 2009
default.png
No nesouhlasím v mnoha věcech, ale to, že si o Policie každej kokot utírá boty a není zastání, tak to je bohužel fakt a možná i proto hodně dobrej chlapů odchází, poněvadž už nechtějí být za blbínky..Když se daří, nkdo nepochválí, pokud někdo někdě něco posere a naloží z rozsypaného náklaďáku kastl pár piv (což je trestuhodné), celý národ včetně vyjebané Novy si na celé Policii smlsne...že?Kdyby to uělal kdokoliv jiný, nic...No možná, že by bylo potřeba, aby kundy z Novy musely vytočit 158 a neměl by kdo dojet...aby se chytli za hubu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio