Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prezentační video Polícia Municipal Madrid

Komentáře k článku nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není upravován. Příspěvky však mohou být smazány, pokud budou vulgární, xenofobní, rasistické či budou v rozporu s právním řádem ČR.

jméno
heslo

přesně tak
V době moderní techniky za pár šupů máme v ČR papírová KÓčka a ptáme se na přípuzné... to si pak člověk připadá, jak dement. Přitom s online přístupem přes normální pda by se dal lustrovat každý, bez zahlcování dozorčích, blokování radioprovozu, zdržování kotrolované osoby a ještě by se dal prověřit i samotný doklad, zda není stracený, nebo zda to není doklad někoho jiného.
21:48:24 12. 10. 2008Špatný komentářDobrý komentář

0         0

myslíš navigaci? nebo ten tablet pro online lustrace? a co to mda v ruce toho kontrolujícího policisty? proč nepořídit pda s windows mobile(vejde se do kapsy) a nahrnout na to data, stačí lustrace a zobrazím si lustraci i s fotkou.. opravdu hudba budoucnosti.. teď jsou prioritou recepce do modra.. :o( už aby modráci odtáhli.. :o)
11:16:49 12. 10. 2008Špatný komentářDobrý komentář

0         0
Vybaveni
Jestlipak si schvalne nekdo z vas vsimnul co za peknou vecicku v tom jejich aute maj :o) V dnesni dobe techniky zadnej problem, v nasi republice scif-i nad kterym se mozna zacne premyslet za 20 let ze by neco takoveho MOZNA nebylo spatne nekdy v budoucnu zavest. Ale vite jak, nejsou penize.. Do te doby se radsi jeste koupi spousty dalsiho nesmyslne smejdskyho a predrazenyho jineho vybaveni :o)
10:59:30 12. 10. 2008Špatný komentářDobrý komentář

0         0