Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Práce a studium zároveň

Zdravím, s dotazem se budu asi trošku opakovat, ráda bych ale dostala co nejvíce aktuální odpovědi. Studuju prezenčně na VŠ (konkrétně práva) a chtěla bych začít u policie. V první řadě mě zajímají zkušenosti lidí, kteří při práci studují/vystudovali. Jak je to dneska s udělováním dohod na studium? Je reálné připravovat se do školy (zažádala bych si samozřejmě o individuál, proto počítám, že bych ve škole nebyla moc fyzicky), chodit na zkoušky a zároveň zvládnout ZOP a potom pracovat? A druhý dotaz na ty, kteří mají kolegy studenty. Vadí vám např. že kolega potřebuje často volno nebo to moc neřešíte?
ADEE :: Datum založení: 18. 07. 2022 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ADEE 17:39:14 27. 07. 2022
default.png
Aktuálně mě čeká druhý ročník. Vím, že teoreticky bych mohla mít možnost nastoupit po VŠ na lepší pozici, ale ráda bych si to prošla od začátku. Proto bych chtěla nastoupit už teď, během školy být asi na obvodě a po škole se třeba posunout někam výš, když už budu mít nějaké zkušenosti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu QUARESS 15:50:51 27. 07. 2022
default.png
Nevim v jakém jsi ročníku, ale klidně bych nejdřív dodělal školu a pak můžeš nastoupit s trochou štěstí úplně jinam, než na základní útvar. Jinak proč by se to nedalo zvládnout, znám dost případů, kteří pracují, studují a mají 2 až 3 děti Spíš záleží na daném člověku než na otázce jestli se to dá zvládat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR-KLINOVSKY 14:41:47 27. 07. 2022
default.png
??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio