Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Velitel versus jeho koňové

Dobrý den,jelikož jsem partnerkou policisty a již dlouho má můj partner velký problém se svým velitelem (sklony k šikaně, urážky, ponižování, osočování, veřejné hanlivé pojmenování), žádám vás o diskusi na téma chování velitelů vůči svým "podřízeným" a radu, jak si s takovou situací poradit. Jsem zoufalá, když vidím, jak je z práce, kterou dělá s hrdostí a s plným nasazením, zničen a uvažuje o odchodu. Já ho znám a vím, jak ho práce u policie uspokojuje. Patří k těm z vás, kteří uniformu nosí ze srdce rád a je "zažraný" do toho co dělá. I já jsem na něj patřičně pyšná, ale trápí mě, jak se k němu chová jeho velitel a není možné s tím nic udělat. Jsem v patové situaci :( má někdo z vás již takovou zkušenost?
ZDENAXX :: Datum založení: 23. 04. 2008 :: celkem 23 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAN-RUZOVY 11:06:03 30. 07. 2011
pan Růžový.jpg
Obrnit se trpělivostí a sbírat na velitele jeho pochybení. Nikdo není bez chyby. Pak mu to omlátit o hlavu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 23:50:08 28. 07. 2011
dax.jpg
MARTIN-CZ [2010-10-07 10:18:23]:
Hammer je prostě hvězda. Ten nezklame v žádném tématu....

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 07:00:13 09. 10. 2010
default.png
MARTIN-CZ [2010-10-07 10:18:23]: Mně se z toho chce brečet a ty by jsi se chtěl smát? Bavíme se o tom ničemovi, co nedokáže zajistit rodinu, jo?
Legrace? Copak je teda legračního na tom, když musíš jít pryč od silové státní složky, aby jsi díky stálému osekávání tvého platu aniž jsi se něčeho dopustil nebo špatně dělal, neryl rypákom zemeguľu ako červená myš?
Že člověk, který se drží takového místa nebo takové firmy a je živitelem rodiny, je pak špatným živitelem rodiny, když ta se musí i přesto, že maká jako magor, bez nároku za příplatky za noční, soboty, neděle, dělá celý měsíc v roce zadara, uskrovňovat, chceš vyvrátit jak?
Já vím že máte strach zvednout kotvy, taky jsem ho měl. Musíš si nazvat věci takovými, jaké logicky jsou. Pokud nejsi u managementu, dává ti forma jasně najevo, že na tebe SERE!
A to mě jako legrace pak fakt nepřijde.
Pak ale máš maníky, co se dobře oženili a mají lat jako svoje kapesné, o co pak jde, že?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-CZ 10:18:23 07. 10. 2010
martin.cz.jpg
HAMMER [2010-10-07 06:48:47]: Doufám, že ten příspěvek alespoň zčásti myslíš jako legraci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:48:47 07. 10. 2010
default.png
LENKAL [2010-09-25 18:30:50]: Nejsi blázen, jsi ničema, co nedokáže rodinu dobře zajistit. Pokud jsi tedy její živitel, asi bych tě jako manželka fofrem vyměnil. Ty jsi povinnen z titulu své životní role v rodině se o ni co nejlíp postarat a policie ti už jakou dobu jasně vzkazuje, že u ní to nebude. Zavíráš oči nebo rovnou strkáš hlavu do písku?
Pokud si jen vyděláváš na kapesné, pak si to užívej.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:45:56 07. 10. 2010
default.png
ARNOLD [2010-09-17 09:22:18]: Před 31 lety to se statistikama vypadalo úplně stejně, kruci copak nechápete, že se nic od bolševika nezměnilo? Jenže bolševik měl všechno na sto procent plnění. Tam v té době byly vloupačky na nějakých 96% objasněnosti a podobně. Tehdy byla kriminalita strašně nízká, co se stalo byla kuriozita, sjel se na jednu vloupačku do nádražního bufetu celý okres, aby papaláši viděli, jak to vypadá. Pak toho začaly padat hafly, ale policie dál pracuje ve stejném bolševickém stylu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MERLYNMANSON 20:49:43 02. 10. 2010
default.png
to lenkal: Taky nemíním nikam odejít moje práce mne baví a mám ji rád a proto přístup mého šéfa mne nemůže odradit. Jen si člověk udělá úsudek o tom co je asi za člověka můj nadřízený. Jak jsem psal jsem u tohoto podniku 22 let a člověk který je tady 9 let mi to určitě neznechutí. Jen vidíš jak jsou velitelé ruznorodí. Doufám že nejsi zrovna tento tip velitele. Pokud ne a záleží ti na tvých podřízených tak doufám že jsi u nich oblíben ikdyž velitel nemůže být oblíben vždy u všech.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARVIN1 20:56:56 27. 09. 2010
default.png
To bylo, je a bude, a to nejen u policie, ale u všech profesí. Doporučuji změnit pracoviště, kde takové vztahy nepanují. Aneb jak zde jednou uvedl jeden moudrý kolega: "kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit". Pochopitelně to myslím v nadneseném slova smyslu :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENKAL 18:30:50 25. 09. 2010
default.png
MERLYNMANSON [2010-09-20 20:31:35]:
Chápu, že se cítíš být šikanován. Z toho, co píšeš, je zřejmé, že by s velitel měl dát studenou sprchu a zamyslet se nad tím, kde je chyba. Jestli má před sebou úkoly, které řeší způsobem Tebou popsaným, pak by Ti měl umět vysvětlit i to, co udělal proto, abys do práce nemusel. Myslím v případě Tvého požadavku na volno z důvodu, který já osobně považuji za dosti zásadní.
Je mi líto, že jsou v PČR i takoví velitelé. Ale i tak u toho podniku "zatím" zůstávám, tzn. do konce září si nic nepodám, přestože moje netto je vyšší od renty tak o 2 litry. To jsem blázen, co?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SEK 12:10:18 23. 09. 2010
default.png
Něco málo z období cca 500 let př.n.l.
Vojevůdce znamená moudrost a inteligenci
důvěru a vztah
chrabrost a přísnost

Metoda znamená důmysl a pořádek
ve vedení důstojnictva
v organizaci zásobování

Armáda, u které neexistuje spravedlivý vojenský řád nemůže vítězit
Umění války, Sun-c’
Poznámka:
• spravedlivý vojenský řád je systém, který zaručuje že do pozic v armádě se dostávají lidé, kteří takovou pozici kvalitně zvládnou.
• Učení je brána, nikoli dům. Když spatříte bránu, tak si nemyslete, že je to dům. Branou musíte projít, abyste se dostali do domu – ten se nachází až za prahem. Jelikož učení je brána , nemyslete si že knihy, které čtete , jsou Cesta. Již celá řada lidí se kvůli této mylné představě nedostala k pravé Cestě, a nezáleželo na tom, kolik měli nastudováno a kolik znali slov.
Japonské umění války, Mijamoto Musaši
Proto absolvent VŠ neznamená automaticky, že může vykonávat řídící práci !!!
• Až budeš alespoň dvacet let u sboru, vystřídáš několik pozic tak pak možná můžeš pomýšlet na nějakou vedoucí funkci. Budeš trochu vědět o čem to je.
Ing. Vlastimil Dočekal ( bývalý spolupracovník)

Porovnejte stávající stav !!!


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio