Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jízdní policie, prosím poraďte.

Zdravím Vás, rád bych se zeptal jízdního policisty případně člověka který o této pořádkové jednotce něco ví. Je to můj už asi 3 letý sen dostat k jízdní policii a tak jsem začal před zhruba 2 lety úplně od píky jezdit na koni pod trenérem s vidinou že se na tento útvar jednou dostanu. Bohužel jezdit zvládám velmi základně, krok, klus, cval, nicméně žádná velká technika, překážky jsem ještě ani žádné neskočil. Rád bych věděl kolik toho musím umět abych se mohl k jízdní policii hlásit? Případně nějaké rady jak se tam dostat a v jakém městě mám největší šanci se dostat hned po nástupu vyjma Prahy. Je mi jedno jestli MP Ostrava nebo PČR Zlín, Brno.
KARLS :: Datum založení: 12. 03. 2023 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETR-KLINOVSKY 20:39:57 13. 03. 2023
default.png
???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio