Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zoufalství

Ahojte lidičkové,jsem partnerkou policisty a jsem totálně zoufalá.Z řad policistů odchází hodně lidí a ti co tu práci dělají ze srdce a pořád mají ten pocit, že spasí svět, tak se dřou jako koně...s přítelem se třeba i víc jak týden pouze doma potkáváme tak na půl hodiny (slouží za ty co odcházejí a nové tváře nejsou...což při dnešní situaci u policie chápu) a strašně moc hodin slouží do těch 150 zadarmo...nevím, jestli tohle unesu. Kór když slyším, jaká je situace ve vedení a to nejen na vrcholných postech, tak i na krajských ředitelstvích, velitelstvích a pod. Kdyby policie byla firma, tak je dávno v konkurzu...ti v těch hořeních funkcích by si měli uvědomit jak se chovají a že tím svým arogantním, sebestřetným a ješitným chováním pošlou naší polici do řiti. Jsou to lidé, kteří mají strach se i podívat přes ulici a ti dole, jako je můj přítel, jim chrání zadky a makají aby oni mohli leštit svoje odznaky a pýřit se jak pávové a bez jediného svého přičinění.....je tu někde nějaká taková, která má doma policistu a ví, jak si s tím odloučením poradit?
ZDENANOVA :: Datum založení: 19. 07. 2008 :: celkem 42 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 06:16:59 05. 12. 2012
default.png
GUSTAV-ZELENY [2012-12-04 21:59:14]: Samozřejmě, protože mě ta práce bavila taky až do konce. Samozřejmě jsou maníci, co tam dělají i za mrzký peníz, protože si to mohou dovolit z různých důvodů, hlavně že mají zajištěny jinší vedlejší příjmy nebo manželka vydělává víc, bydlí u rodičů kteří jim všechno platí atd atd. Já se bavím o člověku, který je polda a je zároveň živitel rodiny. To je moje role. Prostě sentiment musel stranou, rodina se neptá co mě baví, musím zajistit třebas studium děcek a to je pálka jako prase.

Pokud tě ta práce baví, nebudu předpokládat, že tě baví dělat čárky, ale že máš slušného vedoucího a můžeš dělat klasiku policajtskou. Gratuluju.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GUSTAV-ZELENY 21:59:14 04. 12. 2012
default.png
no a napadlo tě taky, že třeba někoho ta práce prostě baví ? I když je špatně zaplacená a nedoceněná ? A tím "baví" nemyslím to, že se můžu zakomplexovaně realizovat. Sloužím na ulici cca 13 let a i když jsou chvíle, kdy mne všechno sere, tak prostě tu práci mám rád a opravdu mne stále baví ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:00:24 03. 12. 2012
default.png
GUSTAV-ZELENY [2012-12-03 00:48:55]: Nějak máš problémy s rodným jazykem. Proč používáš čas budoucí? Používej správně čas přítomný. Tady už není rozdílu mezi srdcařem a nespolehlivým idiotem, co se týká vlastní rodiny, obávám se. Ne že zase někdo napíše, že někomu nadávám. Pokud nerozumíte tomu, co píšu, držte kušny a snažte se dohlídnout na konce svých frňáků.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GUSTAV-ZELENY 00:48:55 03. 12. 2012
default.png
Hele hoši máte sice víceméně pravdu, ale kdyby utekli i srdcaři, mezi které se stále počítám, tak pak už by to bylo v řiti úplně všechno ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARL 17:25:43 02. 12. 2012 blokovaný
Karl.jpg
HAMMER [2012-12-02 07:53:46]: Tak nějak jsem to myslel.Nehledě na to,že ta žena doma si prožívá taky svůj strach a stres, jestli náhodou její chlap nepotká,nějakýho zmrda,který bezhlavě vytahne nějaký kvér nebo kudlu.Nikde není napsané,že se musí ze služby vrátit v pořádku.Bohužel.A nikde není zastání.Doma stres,protože rodina evidentně trpí.V práci stres a buzerace.
Potom mě vysvětli,jak někoho taková práce může ještě bavit.
Pokud ten chlap jen trochu má rád svou rodinu, upaluje od Policie.Ty prachy dnes za to nestojí.Jedna věc je jistá.Nebude to nikdy fungovat,pokud se ti dva nedomluví a chlap je vůči manželčiným názorům,slepý chluchý.Hledat pomoc a radu na netu.... spíš bych to viděl na manželskou poradnu.Jenže, jak tam dokopat toho chlapa :-)Jsme to ale tvrdohlavé plemeno :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 07:53:46 02. 12. 2012
default.png
KARL [2012-12-01 18:44:00]: Na tohle mám jednu takovou věc: když jsem odcházel, říkal jsem ženě: jdu do práce, začátek mám v sedm, ale nevím kdy bude konec. Žádnou kariéru jsem nedělal, platily se noční, svátky, přesčasy. Když jsem nebyl doma a to nebylo nijak moc často, měl jsem to královsky zaplaceno. Dneska s těma 150-ti hodinama a svinským platem bez příplatků je to tak, že nemáš ani prachy, ani čas na rodinu a ani kariéru. Přijdeš domů, prachy mizerné, rodinu nevidíš, nikam si nemůžete vyrazit, nic naplánovat, nesmíš se ožrat, pobít, nesmíš nic, jenom žít jako mich a rodina s tebou. No neuteč odtud!

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARL 18:44:00 01. 12. 2012 blokovaný
Karl.jpg
HAMMER [2012-11-30 06:02:34]: Zoufalství v rodině chápu,jako neustálou nepřítomnost u rodiny.Věčně ve službě a když je náhodou volno, naládují přesčasy.Každý by si měl uvědomit,ať je to v které-koli práci či zaměstnání, že manželství je on a ona.Nikoli on a zaměstnání nebo ona a zaměstnání.Neberu karierní ambice.Jestliže někdo dá přednost před rodinou,karieře,potom ať se zamyslí sám nad sebou a neplače po diskusích.Jako bývalý lampoš jsem se jednou stěhoval 3x za rok. Když jsem dal najevo,že ještě jedno stěhování, tak u armády končím.Ona dáma by si měla uvědomit,že policajti chodí do služby ne na 8 hod. a padla.
Pokud je chlap magor a jde po karieře,bez ohledu na rodinu, je to vůl!! A jednou se mu to vrátí.Jednou otevře dveře od bytu a jeho vlastní dítě mu řekne - strýcu taťka není doma.
Asi tak.Každý strůjcem svého štěstí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:02:34 30. 11. 2012
default.png
KARL [2012-11-29 21:32:29]: Stačilo by, kdyby ten "normální chlap" co ho má doma, vzal rozum do hrsti, podíval se jak jde policie od roku 1989 soustavně do kytek. To by zjistil, že tohle není náhoda, ale úmysl. Že není šance na nějaké vyléčení policie, ona není ani šance na jakékoliv léčení. Podívejte se jak se nádherně kradlo v sekci zabezpečení materiálem, až budete fasovat, podívejte se kolik je tam neprodejného materiálu za jaké miliony v každé výdejně... A to možná ani nebyl úmysl. Pak se podívejte, jak všichni příbuzní, kamarádi a známí maníků z policejních opraven mají stejné typy aut jako policie a zkuste si zjistit, kolikrát byl někdo z nich s něčím v servisu, to kdybyste nevěděli proč má vaše služební auto pořád problémy. A to jsme pořád jen dole....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARL 21:32:29 29. 11. 2012 blokovaný
Karl.jpg
Najdi si normálního chlapa,co umí dělat rukama i hlavou.Budeš mít klid.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 22:57:09 04. 08. 2008
default.png
...na přelomu září-říjen tohoto roku.Přesné datum,místo a čas bude co nejdříve určeno.Ujišťuji vás,že se poprvé shodly na tomto postupu všechny odborové organizace bezpečnostních složek.Je jen na samotných příslušnících bezp.složek,zda dají najevo nespokojenost s tímto stavem,či zda jsou spokojeni.Každá pomocná ruka dobrá,takže pokud chcete,kontaktujte mne na ubs@seznam.cz,nebo na tel.čísle který je uveden na našich stránkách UBS.S úctou-Miloš

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio