Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dobrá zpráva

Todle je dobrá zpráva,která potěší všechny kvalitní vyšetřovatele,který zastávaj hodnoty lidskosti a podle toho ve své práci postupujou a né opačně,pro ostatní to určené neni a nemusej na to reagovat.Do tísně se může dostat každej a každej může udělat nějakou blbost a kor v ČR,kde hodně lidí díky státu nemá ani pro jídlo na děti. http://www.novinky.cz/krimi/227183-usmrtit-zlodeje-je-vrazda-ne-zabiti-rozhodl-nejvyssi-soud-a-zakazal-mirnit-tresty.html
DENVER :: Datum založení: 08. 03. 2011 :: celkem 92 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 16:50:37 09. 03. 2011
default.png
POLDICEK [2011-03-08 17:31:06]: To slovo zveličil je zcela mimo, dal jsem příklady.
Ten kovošrot, jak tady vzpomínáš, byla vloupačka, ale to je pořád jen krádež. Jen se tam už nehledí na způsobenou škodu. Bylo by asi dobré, kdyby jsi si přečetl trestní řád a to sekci o zadržení pašíka, což může učinit každý člověk a přivolat policii. Teď se musíme začít bavit o formě jak zadržet pašíka, protože pašík nebude určitě chtít být zadržený a musí být proti němu užito násilí. Čím více se pašík smýká, tím větší násilí použiju a nemá to nic společného s tím, že ani nestačil třeba ještě nic šlohnout. Já už svým jednáním neřeším nějakou jeho krádež, ale hájím zákon = zadržuju pachatele. A pachatel proti mě chce užít násilí, když ho doběhnu a chytím. Chce? No jistě že ano, jen pár z nich se podělá a zůstane nečinných. A tam začíná nutná obrana.
Jak ale chceš tohle namontovat na jednání, když majitel vyběhne s brokárnou ze šrotiště na silnici a pašík ujíždí a flák to do auta?
Věříte mu, že ho tolikrát vykradli? Jistě, všichni mu to věříme, není proč mu nevěřit.
Ptejme se ale dál? Co tam dělají policajti? Vědí vůbec o tom jak mu tam někdo pořád leze?
Pokud ano, co jim brání trávit šichtu poblíž toho objektu a na tutáč tam někoho chytit?
Pokud ne, co dělá pan územář?
Co dělá městská, pokud ji tam mají?
Odpověď se naskýtá sama: pokud slušný člověk takto jedná, jedná tak ze zoufalství. Na jeho zoufalství se nějak podílí i policie, sice je dneska na odpis, ale to je jedno.
Víme všichni, kdo píše služby a jak je píše. Kdo vyvodí důsledky proti veliteli toho oddělení, které to má na starost? Pokud to neví, buď mu to neřekl územář nebo to neví ani ten. Asi všichni tušíme, že to oba dobře vědí, ale ten územář místo policejní práce dělá v noci čárečky na silnici, jeden drban hlídá jestli tam stojí a další kradou v těch surovinách. Opravdu neznám větší mez spolupráce s drbany aniž je to trestné, než svinskou práci managementu Policie ČR.
Ten maník, co sejmul v zoufalství škodnou, je oběť a jsem zvědavý, jestli mu Venca dá milost. Zajímavé je, že takových lidí se Denver nezastane. Chudáka, co denně vstává v šest a je tam do večera, má z toho pár šlupek a ještě mu to jedni a ti samí pořád kradou.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MYTHOS 20:02:53 08. 03. 2011
mythos.jpg
Tady jde všechno úplně do sraček.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDICEK 17:31:06 08. 03. 2011
default.png
HAMMER [2011-03-08 17:14:48]:

No ja myslim, ze si to trosku zvelicil. Vsichni vime, jaky pripady jsme mysleli. Nikdo tu nemluvil o zadnych bramborak na poli a podobnejch chujovinach, mluvilo se o vloupani do bytu apod. Napr. ten pripad jak 5 cikanu vlezlo do kovosrotu, hlidac je chtel vyplasit, oni se nelekli chteli po nem jit, a tak myslim jednoho krohnoul, hrozilo mu tusim 15 let. Podle me by mel jeste dostat vyznamenani. Kazdej druhej clovek by se radsi nekde zamknul a nevylezl by. Urcite neni zlodejina jako zlodejina. Kdyz nejakej fetak ukradne v krame sampon, urcite bych ho nezastresil, jen serezal :o)naproti tomu kdyz ti nekdo v noci vleze do bytu a bude tam jen tvoje manzelka, pasik ti vykrade byt a jeste napadne tvoji manzelku, ktera se jde podivt co se deje, takovej zaslouzi roztrilet na sracku a je mi uplne jedno jaky pohnutky ho k tomu vedly.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OLIVA 17:26:36 08. 03. 2011
default.png
HAMMER [2011-03-08 17:14:48]: Pěkná dedukce Hammere, ale nemůžu si pomoct, mě tam pořád chybí aspoň jeden fašistický nácek znalý bojových umění. Chápeš, ať je to trochu "ze života"..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 17:14:48 08. 03. 2011
default.png
Pánové, musím se zastat Denvera. Prostá krádež není důvodem, aby někdo někoho zabil. Soráč, ale není. Když vám někdo na poli krade brambory ze řádků, vy ho nic netušícího sejmete brokárnou, to je vražda. Když vám někdo krade z auta zrcátka a vy ho zabijete, je to vražda. O tomhle přece polda nebude polemizovat. Pokud ovšem zloděj brambor na vaši výzvu, aby toho nechal a lehnul si na zem (každý občan má právo pachatele zadržet do přivolání policie) a on se místo toho s tím svým vykrajovákem, kterým vám ořezává ještě zelenou nať na vašich bramborách, otočí na vás a udělá krok směrem k vám, vykrajovák drží spodním úchopem a má to k vám cca pět metrů, je to nutná obrana.
Pokud Denver jakožto dejme tomu podnikatel i se svou Andulkou ráže 9 mm Luger bude mít doma v noci návštěvu, o kterou nestojí a řekne si, že to je jen zloděj, však do něj nebude střílet nebo mu činit jíného násilí, jen ho zaplaší, zavolá na něho aby vypadnul (proč ne, že?) no a jak to známe maník mu bude chtít zacpat hubu nadobro a klidně tou řvoucí Andulkou 9 mm Luger. Denver se samo posere a zloděje střelí svým legálně drženým kvérem. Zloděj lehne k Denverově domnělé smůle jako řepa.
Je to vražda nebo nutná obrana?
Denver vypoví vždy pravdu. Podívejme se na to, jak ji vypoví. Uvede, že u něj v noci byl zloděj, co mu chtěl jenom něco ukrást, ale on si myslel, že ho stačí vyplašit, ale když zloděj šel k němu tak se leknul a prásk!
Vyšetřovatel hledající pravdu, aneb Denverův kámoš, přesně sepíše Denverovu velepíčovinu a obviní ho z vraždy. Přesně tak jako to vemeno chce a co nakecalo.
Po měsíci se zjistí, že to nebyl zloděj, ale maník najatý Denverovými konkurenty, aby ho sejmul.
Vypověděl ten ocas pravdu nebo ne? On si myslel, že vypovídá pravdu, myslel si jak je čestný - ale byl to jen ocas. Ve skutečnosti při samotném aktu útoku a obrany oběť v drtivé většině vůbec netuší oč jde, to co lidi vypovídají až moc často jsou věci, které zjistí až po skutku samotném a sami se dostanou svou hloupostí do problémů. Skutečnosti, které policie hledá, jsou mimo rámec chápaní Denvera a jemu podobných pitomečků žijících ve svém skleníku. Zcela určitě policie nehledá pravdu podle Denvera, protože dělat zmetky v práci když jde o případy které dostane do rukou následně SZ nikomu neprojde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 17:04:07 08. 03. 2011
Andras.jpg
Ale co by jsi měl co přemýšlet, určitě je u tebe v bytě možné alespoň něco uloupit. Tak šup šup, dej sem adresu, dnes večer jdu do práce, tak jim řeknu. Co když jinak bude hrozit, že třeba umřou hlady a na hlaváku zase podříznou nějakého cizince? Ten kvůli nim umřít nechce, ale tobě to neva, to je dobře, tak šup šup to nesmíš dopustit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 16:45:49 08. 03. 2011 blokovaný
default.png
ANDRAS [2011-03-08 16:14:26]: Můj andulák se může uřvat,když ke mně příjde někdo cizí,takže to musím promyslet :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 16:14:26 08. 03. 2011
Andras.jpg
A naštěstí sem moc zlodějů nechodí:-)Denvere, dej sem svou adresu. Já řeknu pár hladovým a vysmaženým "firmám" aby se stavili na telku, cennosti a tak, a když už budou u toho, můžou vzít i něco ze špajzu:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POLDICEK 16:08:02 08. 03. 2011
default.png
DENVER [2011-03-08 16:06:55]:

Konecne koncis, protoze jedninej kdo s tim muze souhlasit je prave jenom ten zlodej.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 16:06:55 08. 03. 2011 blokovaný
default.png
X1-RAY [2011-03-08 15:53:11]: Oprava:mít,ale o to tady nejde a zase se to zvrhává,takže končím a věřim,že si to přečte někdo,kdo souhlasí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)