Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kolegové?

http://prima.stream.cz/soukroma-dramata/641720-soukroma-dramata-50 Byl tam někdo z vás přímo u toho? Jestli je to skutečně pravda, pak škoda že nedostali od té ochranky pořádně. Bohužel dobrou reklamu nám to nedělá.
JUP :: Datum založení: 18. 12. 2011 :: celkem 27 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CHIP 21:35:38 17. 01. 2012
Chip.jpg
Milá Dominiko, přesně jako bych slyšel pana Langera. Je třeba rozbít falešnou solidaritu!Pokud totiž existuje je jednotka(kolektiv) neuvěřitelně silná. U mladých policistů typu Langerových dětí, kterých je tady většina, se jim to dokonale povedlo. Nic ve zlém, ale na rozdíl od Tebe, razím teorii, že kolegialita je pro mě na prvním místě, kdyby se stalo cokoliv. Naučila mě tomu služba v armádě na zahraničních misích, i zákroky u policie tady v republice. Zažila jsi někdy něco takového? Proto pro mě bude vždycky platit: jsme my a oni a co se doma upeče, to se doma sní. Nic mezi tím. A mimochodem, když srovnám kolegialitu se zákonem, tak...Znáš ty tři opičky? Možná jsem jeden z těch, kvuli kterým veřejnost nahlíží na policii s nedůvěrou, nevím. Ale myslíš že mi na tom záleží? Jsme my a oni:-)
PS. Ona loyalita zdaleka není výsada četnictva. Už jsi slyšela, že by lékař svědčil na lékaře, nebo jeden soudce na druhého?:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DOMINIKA 20:47:38 17. 01. 2012
dominika.jpg
Pěkný večer,

Nechtěla jsem se k pánům z elitního týmu vyjadřovat,neznám zaručená fakta,ani jsem nebyla na místě..Pojmu to tedy všeobecně,kolegialita za každou cenu,dle mého není správná,je možná trošku důvodem,proč část veřejnosti nahlíží na policii s nedůvěrou, a příčinou toho,že někteří lidé,se drží na místech,na kterých by vůbec neměli být..(Tím samozřejmě kazí čest celému kolektivu)

Přeci by nemělo jít o postoj,kolega vs.civil,ale ten co dodržuje zákon a ten co ho porušuje..Jestli se dotyční policisté,opravdu chovali tak jak je předkládáno,tak je to ostuda,ostuda která každého slušného policistu zamrzí..Policista by měl být v první řadě policista,až poté kolega..(Nemluvím o tom,když se přihodí nějaká hloupost,kdy kolega,kolegu podrží.A je mi jasné,že vztah mezi dvěma spolu si blízkými,slušnými kolegy,si neumím představit)

Daxi máš můj souhlas:)Jen ne v tom,že primitivní chování,je důsledkem poměrů..Dle mě,je to důsledek výchovy..

Pěkný večer Všem:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHIP 19:34:45 17. 01. 2012
Chip.jpg
A vidíš Daxi, pro mě jsou to pořád kolegové, ať udělali co udělali a klidně bych se pro jejich ochranu s pány z ochranky utkal. Inu je mezi námi rozdíl...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 17:28:11 17. 01. 2012
dax.jpg
DR-CVACH [2012-01-17 15:14:25]:
Cvachu - to co udělali naši "elitní" rádoby kolegové (pro mě to je jenom banda vožralů než kolegové) tak to je jenom jeden z důsledků právě těch poměrů...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DR-CVACH 15:14:25 17. 01. 2012
dr.cvach.jpg
PAVELNO-DAX [2012-01-16 23:20:51]:
Teda panove, kdyby vam nebylo jasny, proc to s policii jde od deseti k peti, tak mrknete na svoje prispevky. Misto toho, abyste se zabejvali tim, co udelali vasi "elitni" kolegove (puvodni tema tohohle vlakna), nadavate na pomery. Chapu, je to jednodussi nez se poprat s tim, ze kolegove neco totalne pohnojili, ale s takovou to s policii nahoru proste nepujde. Nekdy je proste potreba zacit u sebe.
A co se tyka toho dalnicniho pribehu - moc hezkej, ba primo krasnej a ukazkovej - ale neni pravda, ze tyhle story se do medii nedostanou. Staci zadat do googlenews slovo "policie" a budete koukat, koho vseho policie chytila, vypatrala, objasnila za jeden jedinej den. Chce to chtit videt, to je cely. Pak ten smutek z toho co se prezentuje v mediich o policii nebude tak strasnej:-)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVELNO 23:20:51 16. 01. 2012
default.png
DAX [2012-01-12 23:54:44]:

Jo jo naprosto souhlasim Daxi, od slavneho sametu tomu nebylo a neni jinak, je jenom hur. Zachvili policiste budou muset delat 500h zadarmo, platy se snizi o 50%. Hele v tomhle state je to stejnak v hajzlu, od prevratu slo vsechno jen do haje. Ja osobne moc ve zlepseni neverim... No mej se a klidnou sluzbu chlape!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 20:42:13 16. 01. 2012
martoo.jpg
Jsem rád, že si bezpečnostní sbory vzpomněl i sport:

http://hokej.sport.cz/clanek/196628-hokejova-sparta-vzda-opet-hold-zachrannym-a-bezpecnost...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 23:54:44 12. 01. 2012
dax.jpg
PAVELNO [2012-01-12 00:51:51]:
Pavelno to mě připomělo a určitě si vzpomeneš, bylo to několik roků tomu na zad na vyhlášenou soutěž novinářů a různých chytráčků "Natoč a chyt si svého policajta". Smyslem bylo a stále je dehonestovat policisty kde to jen jde. Když si se zastavil při noční na kafe u Benzinky , nebo si si skočil něco koupit k jídlu do obchodu, nebo jel služebákem po kolejích MHD bez Vrzu atd., tak hrozilo že to odneseš flastrem pokud tě nějaký chytráček, nebo redaktůrek typu pana Kuny natočí a napráská. K akci kluků z DO klobouk dolů v dnešní době ale velice rizkantní podnik. Dovedu si představit, kdyby je natočil nějaký takový chytráček a z komentářem těmto lidem vlastním, že si vozí svoje příbuzné a děti služebním autem, to poslal jejich vedoucí slečně plk. co slouží ty dva roky a má 3 VŠ a umí 5 jazyků, jak to budou vyvracet a zdůvodnovat, pokud by se s nimi vůbec bavila. A kdyby se těm lidem nedejbože při tom převozu něco stalo, tak by ty kluky rozcupovali a to BADBOY bez nadsázky. Je to velice černý scénář, ale dnes bohužel velice pravděpodobná realita.
Pavelno klidnou službou a drž se

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVELNO 00:51:51 12. 01. 2012
default.png
DAX [2012-01-11 00:02:19]: JJ no pochybuju Daxi, v tomhle systemu pro takovy ciny neni misto, tedle system zajima jen kolik natom vydelam, uspesnej je ten co je prvni, nejbohatsi, jak toho dosahne je jedno. To co udelali kluci z dalnicniho bylo drive bezne a dnes je to jako objev Ameriky. Mej se chlape!

BADBOY [2012-01-11 18:55:20]: To bych urcite nerekl, ze jde o nadsazku. Vubec bych se nedivil kdyby to tak dopadlo, pokecej s kolegy co slouzi vic jak 5let, pokud tam teda nejaky takovy veteran je:D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BADBOY 18:55:20 11. 01. 2012
default.png
Zdravím kolegové a kolegyně,
1 ) ten první případ jsem viděl také v TV a dost jsem se jako policista zděsil. Chování některých kolegů je nepochopitelné. Samozřejmě jsme všichni lidé a občas se někteří z nás uvedou do stavu vylučující způsobilost vůbec chodit:). Ale co předvedli výše uvedení je nehoráznost. Jistě se něco podobného může stát každému, ale první co by slušného člověka mělo napadnout je omluva. Nejde o omluvu z důvodu stíhání IMV, ale o omluvu, která je základem slušné společnosti. Co by jim udělalo, kdyby barmance hned druhý den přinesli květinu a ochrance láhev něčeho dobrého a posypali si popel na hlavu...., ale k tomuto u ,,elitních" kolegů došlo zřejmě až poté co jim začalo téci do bot.... A právě z této věci je mi slušně řečeno špatně...
2) od kolegů z dálnice je to moc hezký počin. To s tím flastrem bych spíše označil za nadsázku, neboť dle popsané situace mohl být ohrožen život přítomných osob a tedy tento postup byl ideální a hlavně lidský a zákonný.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)