Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Recenze - Gerber Bear Grylls Ultimate (REDAKCE)

Recenze - Gerber Bear Grylls Ultimate
Gerber BG Ultimate
Foto: Marek Šustáček

Jazykově vybavení policisté mají v současné době možnost, zúčastnit se zahraničních misí. Naše policisty najdete například v africké Libérii nebo v Afghánistánu. V těchto zemích je příroda stále pánem nad vším živým. Pokud  v tvrdých přírodních podmínkách těchto zemí zůstane člověk sám bez pomoci, aby přežil, potřebuje opravdu kvalitní vybavení. Kvalitní nůž pro přežití k takovému vybavení patří.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 21. 05. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu EDAKEMLINK 10:02:35 20. 05. 2012
default.png
Můj názor: - dobrý marketing firmy Gerber - četl jsem i recenze, kde jim praskl plastový konec nože u hlavice - částečně zubaté ostří se nehodí na vše - výroba tuším v Číně=proto ta cena - trochu "pouťový" design

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)