Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policejní Akademie-správná volba?

Dobrý den.Tento rok maturuji a chtěl bych se zeptat jestli tu není žák PolicejníAkademie a poradil by.Chodím na Střední Odborné Učiliště,učení dobré,známky až do 4.ročníku kolem 2.0-průměr.Je studium na PA těžké? nebo nabírají spíše žáky jen z gymnázia a Středních Policejních škol ? Popřípadě se více rozepiště jak to na škole chodí,Díky.
PETR22 :: Datum založení: 29. 10. 2012 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MARTIN1 23:09:05 31. 10. 2012
default.png
A i tam je kriminalistika, kriminologie a vlastně všechno, co souvisí s trestním právem.. Stejně jako na PAČR, akorát třeba jako volitelný předmět.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 23:07:48 31. 10. 2012
default.png
Chipe, ne pro policisty. Dostal se tam snad každý o kom vím, že se tam hlásil.. Včetně mě.. :)

Z civilu mi náročnost příjímacího řízení přijde vcelku neadekvátní. Doporučil bych radši práva. Ty jsou prostě furt víc i pro toho policajta. A když tě policajtování nebude bavit, budeš mít něco co se uplatní líp.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHIP 00:59:20 30. 10. 2012
Chip.jpg
Jak píše RO. Je težší se dostat než vystudovat :-)

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RO 21:12:08 29. 10. 2012
default.png
Pokud jsi si jist, že chceš v budoucnu pracovat v oblasti bezpečnostní problematiky, tak je PAČR nepochybně správnou volbou. Určitým způsobem je ta škola jedinečná. Sice spousta věcí je tam poznamenána tím, že to je rezortní škola, ale ve finále tam dosáhneš vzdělání v oborech, které se jinde nedělají. Přijímačky nejsou až tak těžké, ale hlásí se tam spousta lidí, takže je každý bod znát. Chce to se na to hodně připravit, pokud to myslí člověk vážně. Samotné studium není nějak extra těžké, pokud se člověk snaží, ale je potřeba na to nekašlat. Na stranu druhou je potřeba si uvědomit, že je to vzdělání hodně specifické a v jiných oborech ne tolik využitelné...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR22 21:03:55 29. 10. 2012
default.png
*oprava StředníOdbornouŠkolu.a SOU

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)