Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Láska mezi paragrafy aneb útrapy zamilovaných četníků (REDAKCE)

Láska mezi paragrafy aneb Útrapy zamilovaných četníků
Svatba - výsledek několikaměsíčního snažení četníkova
Foto: Archiv autora

Cherchez la femme – za vším hledej ženu. Dnes již klasická věta z románu Alexandra Dumase Pařížští mohykáni v sobě nese, jak jistě rád potvrdí každý muž, velký kus pravdy. Své by o tom jistě mohli vyprávět i příslušníci prvorepublikového četnictva, kteří to se ženami díky svému náročnému povolání měli ještě o něco těžší, než jejich sokové v civilu. Chcete-li si na chvíli odpočinout od chytání právě amnestovaných zločinců a zjistit, co musel každý četník podstoupit ve jménu milované ženy, jste na správném místě.

Autor: Redakce
Publikováno: 06. 01. 2013
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LIMITUS 18:08:10 06. 01. 2013
default.png
Ono by to prověřování rodinných poměrů neuškodilo ani dneska - pak by se nemohlo stát, že celé oddělení ovládá jedna famílie.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SANTIAGO-SAN 15:47:26 06. 01. 2013
default.png
Velmi dobrý článek, uvítám další podobné tématiky :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio