Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

GIBS odložil případ střelby policisty v Praze Nuslích (REDAKCE)

Pozdě, ale přece - GIBS odložila případ střelby Nuslích
ilustrační
Foto: Ondřej Bláha

Policista PMJ zastřelil agresivního pachatele, držícího střelnou zbraň v ruce a vyhrožujícího zakročujícím policistům, přesto musel přes dva roky čekat na konec vyšetřování a popotahování po soudech. GIBS od stíhání  nakonec upustila, především díky odmítnutí obvinění státním zástupcem.

Autor: redakce
Publikováno: 26. 03. 2013
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SANTIAGO-SAN 14:38:22 28. 03. 2013
default.png
CATANI [2013-03-27 16:29:48]: pokud na místě cítil benzín a bál se výbuchu nebo vzplanutí vozidla, pak se poškozený vytáhnout musí

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 16:29:48 27. 03. 2013
default.png
Je zajimavé, že takoví politici, můžou být dokonce na rozdíl od policisty i obviněni a nic se neděje. S policistou poté co zachrání lidské životy, či provede stresující zákrok, z kterého by se většina občanů na místě pokakala, se zachází jak s onucí a hůře než s pachatelem. Nebavím se o těch co v uniformě berou úplatky, kradou nebo účastní se různých machinací. Tam je na místě jednat hodně razantně, i když znovu v porovnání s politiky, primátory, poslanci, ptám se proč.

A co mne nadzvedlo, je současné vyšetřování postupu policistů na dálnici. K tomu člověkovi, který po měsíci říká z pozice naprostého laika jak se policisté na místě chovali či jak by policie měla věc řešit, není co dodat. Ten člověk si nevidí do huby, hojí si ego, že se nikdy zřejmě díky svým osobnostním rysům, stát policistou nemohl. Do nebe volající je neprofesionalita(nepřekvapuje, je to horší a horší) redaktorů různých sdělovacích prostředků, takového člověka využivajícího pro senzachtivost zpráv a bulvár.

A tím neříkám, že postup policistů nemůže být na místě i lepší, ale taky horší. Policie je v současné době pouze obrazem toho co z ní současní politici chtěli mít a co z ní udělali.

Jinak rvát zakliněného, zraněného člověka z auta, kdy má zachované životní funkce a nevíme zdali nemá poškozenou míchu, polámané žebra či zlomenou pánev, či část nohy rozdrcené, je proti veškerým zásadám. A to v době kdy na cestě jsou profesionálové na vyproštění a ošetření, je to pouze hazard s lidským životem poškozeného.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 10:03:43 27. 03. 2013
john158.jpg
na toto by měla být lhůta krátká v rozmezí 30 dní..není možné aby dva roky byl zasahující policista v nejistotě, jestli se najde, nebo nenajde nebo se předloží nebo nepředloží důkazy v jeho prospěch..humus..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STARK 20:26:18 26. 03. 2013
default.png
Blahopřeji kolegům!
Když pak má GIBS vyšetřovat TČ nějakého nejmenovaného náměstka, tak je to "vyšetřeno" za 14 dní :-(.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X 12:52:47 26. 03. 2013
default.png
Gratuluji!

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio