Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zákon 361

Váš názor
:: Datum založení: 10. 09. 2007 :: celkem 29 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VSIL 18:39:15 03. 12. 2007
default.png
Vážení, nejsem policista, ale celník na stejné lodi č. 361. Náhodou se mi dostal do ruky zápis z porady, kde mimo jiné vystoupil p. Mgr. Chrenek z MF (náměstek sekce 05), který informoval o novele zákona o dani z příjmu. Novinky: - zdaňování kázeňských odměn, výstrojních náležitostí a výsluhového příspěvku. Nevíte náhodou někdo něco bližšího k výše uvedenému? Mějte se Vasil

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OLDA 12:09:14 07. 11. 2007
default.png
Čau Plecháči,tak co se děje ty stará vojno? Tak jak valčíš s těmi mocipány? Sleduji stránky ale zatím nic! Dej vědět každou změnu k horšímu i lepšímu. Ať ti to štěká alespoň jako mně, Čus Olda Z. Louny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MYSAK 21:24:01 06. 11. 2007
default.png
Díky tomuto zákonu si připadám jako na Titanicu. Pomalu ale jistě vzhůru dolů. Děkuji pa

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR2 14:53:07 06. 11. 2007
default.png
...sleduji bedlivě, ale nic se neděje...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu UBS-MILOS 15:56:06 04. 11. 2007
default.png
Důležitá informace pro bezpečnostní složky !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolegové a kolegyně,dámy a pánové.Sledujte pečlivě tyto webové stránky,protože do dvou dnů vám zde předložím velice důležité informace.Nechci aby to opět někdo bagatelizoval,ale věřte,že tento vzkaz vám píši proto,že každou hodinu jsou jednání která podstupujeme intenzivnější a velice důležitá.Držíme se stále stejné linky a stejných postupů.Informaci,která je velice důležitá vám všem napíši okamžitě,jakmile uzavřeme jednání a to nejdříve zítra.Omlouvám se,že jsme delší dobu nepsali,ale příprava a jednání která se připravovala byla nutnější než informovanost na těchto stránkách. Také šlo o bezpečné ukončení příprav.Vše zítra nebo pozítří vysvětlím a napíši,slibuji !!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZMIJAK 07:09:18 29. 10. 2007
default.png
Jestli se nepletu, tak robotu už zrušil Josef II.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BATUA 21:24:09 22. 10. 2007
default.png
Jen jsem chtěl jako spousta mých kolegů přede mnou napsat, jak je mi na zvracení ze všech těch keců pánů z pol. prezidia, z našich rádoby odborů a řad našich čestných (ne všech) zákonodárců (sarkazmus). Nevím, jestli jsou policisté v jejich očích nějaké onuce, smetí nebo póvl. Kdo tady hledí na dodržování demokracie a dalších principů. Pane ministře navlékněte si uniformu a běžte si zkusit sloužit měsíc v třeba v Praze. Jen bych chtěl všem kolegům připomenout, že mě vadí nejen těch s.......ch 150 hodin zdarma, ale také neplacené svátky, víkendy a práce v noci. Proč to ostatní občané v prac. poměru mají a my ne???!!! Určitě to není diskriminační, že?! Chtěl jsem se ještě na závěr optat zda je podaná ústavní stížnost na neplatnost buď celého zákona o služebním poměru nebo jeho některých částí. Tuším, že někdo z NOSP (snad předseda) říkal, že je podaná proti těm 150 hodinám, ale nevím, jestli je podaná také proti neplaceným svátkům, víkendům a nočním. Zvažoval jsem totiž, že bych jí podal. Díky za případnou odpověď.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HALBI 16:29:38 26. 09. 2007
default.png
Právě ve sněmovně zamítli návrh na zrušení 150 hodin zdarma. Jak chtějí ....... bude tedy ústavní stížnost. 86 přítomných poslanců podporuje nespravedlivé pracovní podmínky. Ať se stydí, jestli to vůbec umí. Děkujeme odejděte. 77 přítomných poslanců hájí spravedlnost. Děkujeme. Při volbách si vzpomeneme ....... Milan Halberštát (UBS)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZHNUSENY2 16:13:47 26. 09. 2007
default.png
Pane Ing.Burdo Vy si opravdu nevidíte ani na špičku NOS(P)U. Ale na to už jsem si zvykl. Jste spokojen, že na demo bylo "pouze 300 lidí",určitě se Vám lépe spí a vyjednává s poslanci, že? Mimochodem, dneska vláda odmítla i Váš požadavek na zrušení 150 h zdarma s odůvodněním, že stát by na vyplácení přesčasů neměl peníze. Co Vy na to? Řekněte nám svými slovy, co jste tedy vyjednali od Fontány? Asi h....o, ale s vašim krátkozrakým pohledem to byl určitě váš Nospácký úspěch. Předem děkuji za NOSP odpověď ve stylu-stále vyjednáváme.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BYVALY-DUSTOJNIK 16:24:41 24. 09. 2007
default.png
asi si se překlepl-pan ministr má asi dnes důležitý penis...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio