Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Příjímací řízení 2013

Zdravim Vás budoucí kolegové, chci se s Vámi podělit o mé zkušenosti s příjímacím řízením pro Prahu. Přihlášku jsem si podával už asi před TŘEMI měsíci. Za asi 3 týdny od podání přihlášky jsem se měl dostavit na psychotesty. Mezi psychotesty a fyz. testy uplynul další cca měsíc. Zdravotní byly před týdnem a musím říct, že celý tento proces je až zbytečně dlouhý. Nechápu jak to takhle může fungovat. Když něco chcete po personálním oddělení tak vás odseknou s tím, že mají momentálně "hromadu práce" a že se vám ozvou sami. Proto se obracím na Vás. Co mě čeká teď po všech testech a hlavně za jak dlouho? Slyšel jsem něco o nějakém pohovoru? Je to pravda? (počítám, že od zdravotních testů po "kurz zbraně" uplyne minimálně další měsíc.) Líbí se mi systém, který letos funguje při výběrovém řízení pro Středočeský kraj. Kamarád, který si podával přihlášku ve stejný den jako já, měl hned za týden psychotesty, které dělily od toho jeich "příjímacího kempu" 3dny! Takže během týdne měl všechny 3 zkoušky za sebou. Týden x 3 měsíce to je slušný rozdíl. Jaký je na to Váš názor? Děkuju za všechny zprávy.
COLE :: Datum založení: 26. 09. 2013 :: celkem 22 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 20:13:33 01. 10. 2013
default.png
HAMMER [2013-09-30 18:53:28]: Jo, s tou vojnou to je to samé: utrpení na denním pořádku, nepohodlí, už jen ten svinský mudůr - hlavně ty tesilky kalhoty, teplo, zima, déšť, fujavice a ty furt venku, čím horší podmínky, tam tě pošlou, odkud všude utíkají tam musíš lézt bez ochranných prostředků, tohle z děcek udělá chlapa. Taky za dva týdny zažije jeden tolik, co jiný nezažije v céčku za celý život.
Ale srovnávat civil a policii, to nejde. V civilu je to pohodička, u policie nervy, nervy, nervy. Samozřejmě že drtivá většina nervů je zbytečná protože je s darebáckým a neschopným vedením, ale když jsme všichni, co jsme odešli, byli v civilu, všichni to máme stejné: obrovská úleva. Svoboda, pohoda, sranda. PČR není normální firma, to hořejší patro, ONI, je mafie.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANM 19:06:17 01. 10. 2013
default.png
Tu práci musíš dělat z Lásky :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu COLE 18:49:19 01. 10. 2013
default.png
Díky moc chlapi za zprávy. Taky toho za sebou moc nemam, když to vezmu dohromady tak mám za sebou asi rok práce jako dělník. Což taky neni s maturitou to pravý vořechový. Do budoucna si chci ještě ve volném čase udělat vysokou aspoň Bc. člověk dneska nikdy neví, kdy se mu to bude hodit. Otec je u PČR přes 10let takže tak nějak vim o čem píšete a do čehu jdu. Pravda je taková, že dneska to ani v soukromým sektoru neni nějaký slavný. Když už je nějaká rozumná práce např. v mém oboru, tak chtějí praxi minimálně 3 roky. A kde to ten člověk má vzít? Všechno má svý pro a proti. Chtěl jsem jít od mala k hasičům, ale došlo mi, že bych na to nejspíš neměl žaludek. Ty kluci si taky zažívaj svý. Doufám, že Vám aspoň přidaj, když už to stojí za *****. (podle pana Ing. Peciny by se tak stát mělo :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANM 16:51:41 01. 10. 2013
default.png
Neodrazuj ho :D , když není povinná vojenská služba , tak to bude mít místo toho službu. 24 hod směny , které se protáhnou až na 37 hod . Já si vzpomínám , že po pár měsících už na Zopce jsem měl jasno, že je to tady na ...... , ale zase kdo chce kam.... Ono já nastupoval ve 22 letech po 3,5 letech práce v dílnách, takže jsem na tom nebyl jako někteří kolegové hned po maturitě, kteří buď na zopce nebo po 1 roce šli do C. Nechci kazit iluzi, ale ... Je jedno , že nefunguje to nebo ono. Ty to máš na starosti, nebo si na místě - poraď si odpovídáš za všechno, nebo zase chce se Ti na WC či oběd Zapomeň. Pracovní doba od 7-15 hod, když se nic neposere což je málokdy počítej s variantou jak píše Hammer vždy to nejhorší. Nakonec ta služba Ti poleze do osobního života. Kolik je rozvedených policistů, nebo to maj doma na hovno? Ten kdo jde k PČR musí počítat s každým případem co vidíš v TV pač se to může stát i tobě a takhle můžeme pokračovat do nekonečna - musíš zvážit možnosti pač je sice hezké mít zaměstnání a výplatu k nějakému dni , ale za cenu .... U mě je to něco jiného pač komu se povede zařvat při výslechu 17 letého kluka , kde je jeho matka a on se počůrá na stanici jak se lekl a kontrolní během 1 hodiny jsou na místě s tím , že děláš nátlaky při výslechu, ale neberou v potaz, že byl na mě vlgární a ještě ho vyslíchám kvůli TČ a dělá si ze mě srandu na to dojelo spousta lidí a to byli i spolužáci v uvedeni v omyl a s tím člověk taky musí počítat, že karád nekamarád prostě si to posral tak na a měj se u soudu atd.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:53:28 30. 09. 2013
default.png
Jo a přeju ti, aby jsi si co nejdříve našel lepší práci. Do tří let, pokud máš něco v dyni, stejně utečeš, tak aby jsi neskončil na pracáku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:52:21 30. 09. 2013
default.png
HRDLIC [2013-09-27 16:43:14]: A to ti z toho přijímacího řízení nezačalo být ani trochu aspoň podezřelé, kam to vůbec lezeš? To ti nedošlo, že s kým jsi se u policie bavil, byl buď nekompetentní anebo lidově řečeno na všecko kadí? Tebe neodradil bordel, který jsi i ve svém věku a se svýma nulovýma životníma zkušenostma pochopil? Co si myslíš, že se asi bude dít, až nastoupíš do služby?

Jsi určitě bystrý chlapec, ale doporučuju ti pro službu, aby jsi se víc zajímal o širší kontext toho, co vidíš, slyšíš a zažíváš. Protože pak budeš připraven a kdo je připraven, není překvapen. Vždycky počítej s tím nejhorším, co si dokážeš představit a nebuď překvapený, když to bude ještě daleko horší, než jsi si to dokázal představit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu COLE 12:02:01 30. 09. 2013
default.png
Díky moc :) No doufám, že nastoupím ještě letos teda. Rok by se mi čekat nechtělo. :D Budu je otravovat ale zatím můžu tak maximálně jen doufat. Bylo mi řečeno, že mají nějaké zasedání "štábu", který rozhodne zda tě přijmou popřípadě kam. Tak jsem zvědav kdy to bude :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HRDLIC 16:43:14 27. 09. 2013
default.png
Zdravim!

Moje zkusenosti jsou obdobne. Prihlasku jsem si podaval na zacatku cervna minuleho roku a testy jsem mel hotove na konci zari (!!!). Muj soukromy odhah, z toho co mi na personalnim rekli je ten, ze do Prahy se hlasi mnoho mimoprazskych a aby ti nemuseli dojizdet vickrat, tak jim to narvou prednostne do jednoho tydne a pak logicky uz nezbyvaji terminy pro Prazske uchazece a nejspis i proto, jsem mel testy vzdy po mesici..
S personalnim nelze jednat jinak nez osobne. Mail nema vubec smysl, po telefonu ti nakecaji buhvi co a ze se ti ozvou, ale tomu never. Bombarduj je sam telefonatama nebo pokud mas moznost, tak idelane prijd osobne. Kdyz jsem to tak udelal, tak se "najednou" mnoho veci okamzite vyjasnilo a vyresilo.
Testy jsem mel hotove v zari 2012 a nastoupil jsem az v srpnu 2013, takze ono to, ze je mas hotove jeste nic moc neznamena, ackoli vzhledem k velkymu naboru co se ted chysta (oproti minulemu roku) tak dlouho cekat nebudes :) Ale i proto doporucuju je porad otravovat!

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio