Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Marihuana a nástup k PČR

Čtenářka webu si několik týdnů před vstupní zdravotní prohlídkou zkusila marihuanu. Projde lékařskými testy?
:: Datum založení: 13. 10. 2008 :: celkem 185 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 18:11:44 16. 07. 2015
default.png
JANA-KAKABUSOVA [2015-07-13 13:47:49]: Připomíná mi to otázky nejslabšího žáka v hodinách občanské výchovy, co jsem děckám dělal přednášky. Ten si nabásnil takové zaručeně reálné problémy, že ho učitelka po třetí otázce vyhodila ze třídy.

Ožralý, úplatný nebo zfetovaný (že se ty látky po maryjánce jen drží v krvi a nic neovlivňují nikoho nezajímá) policajt není policajt, páč je vydíratelný, zneužitelný, neakceschopný. Kdokoliv jeho práci napadne, napadne ji s poukazem na jeho stav krve oprávněně. Veškeré úkony, co takový udělá, jsou neplatné a často se nedají opakovat...

Policwejt prostě musí být "čistý". A sluníčko taky vychází na východě, protože jinak by nám vycházelo večer!

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:06:35 16. 07. 2015
default.png
DAX [2015-07-13 23:17:24]: Tak jsi moderní mladý úslužný blbeček, snadno vydíratelný, co udělá všechno co mu nadřízený přikáže, vzhledem k matroši co bereš budeš mít často veselou náladu a když buddš mít akorát absťáček, budou tebou strašit zadržené.
Psycho teda nedáš, páč jsi na dnešní požadavky moc agresivní - mohl by jsi dát nadřízenému po právu přes tlamu.
Fyzické budeš dělat s levou rukou zastrčenou v zadku nebo tam strčíš obě, aby jsi moc nad těmi mladými nevyčníval a nezesměšňoval je? :D :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:03:17 16. 07. 2015
default.png
SHIELD [2013-03-11 18:15:40]: Dovolím si reagovat na tvůj příspěvek: v politice se kradou miliony a nikdo to neřeší...

Jenže chlapče, to je dovoleno pánovi. Pokud jsi pán, je ti vše dovoleno, Pokud jsi kmán, platí pro tebe zákony.
Pokud se ti to nelíbí, je to asi tak vše, co s tím můžeš dělat. Jestli sloužíš u policie, snad nemusím ani pokračovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 23:17:24 13. 07. 2015
dax.jpg
Beru pravidelně heroin, občas to střihnu kokainem a když není, tak jedu na perníku a trávě...
na čele mám vytetovanou skautskou lilii a na zádech čínského draka, jinak jsem OK a myslím, že psychotesty a tělesnou zvládnu v pohodě, myslíte ,že mě vezmou k PČR?
Přihlášku jsem si už podal a nevzdám to....

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GHOST-COP 20:40:24 13. 07. 2015
default.png
JANA-KAKABUSOVA [2015-07-13 13:47:49]: Prostě neprojde vstupníma zdravotníma. Tečka. Možná by ho je nechali opakovat dřív, když by to byl nález při terapii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANA-KAKABUSOVA 13:47:49 13. 07. 2015
default.png
Ačkoli už tady nikdo na to dlouho nereagoval, tak mě teď napadla otázka: jak by se řešil při drogových testech nález THC, kdyby měl dotyčný člověk potvrzení od lékaře na ofic. užívání marihuany? (třeba nějaké migrény nebo tak?) :) Kdyby teda ten důvod takového předpisu byl slučitelný s prací (či s přijetím) u policie....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ONDRA-S 14:41:24 12. 03. 2013
Ondra S..jpg


Takhle nějak nesmíte vypadat na zdravotní a bude to v pohodě:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 20:00:17 11. 03. 2013
default.png
SHIELD [2013-03-11 18:15:40]: Chybami se člověk učí, důležité je neopakovat je a přiznat si je.Pak bych podotkl, že je důležitá i velikost chyb, tedy rizika do kterého kdo je ochoten jít. Jsou chybičky, chyby a katastrofy. Jinak si rozumíme....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SHIELD 18:15:40 11. 03. 2013
Shield.jpg
V tom s tebou samozřejmě souhlasím. Máš pravdu. Celá společnost jde dopr…Když se v politice kradou miliony resp. miliardy a nikdo to neřeší, je to jasné. Posvětí to i bývalý pan prezident amnestií (jistě neměl jako hlavní důvod pustit zloděje aut či neplatiče alimentů…:). Kritérium úspěchu v současné době jsou pouze prachy, bez ohledu na to, jakým způsobem je člověk získal.
Dalším problémem je výchova dětí. To, že někdo pošle učitelku doprdele bez obavy z následků, ještě se jí tlemí do ksichtu či si jde maminka stěžovat, co si to ta nána dovoluje dat malýmu poznámku, je dneska standardem (možná to je tím, že učitelé berou málo, tak jsou to neschopní blbečci a rodiče to před dětmi pronáší). To před 10, v mém případě skoro 20 lety na ZŠ, možné nebylo. Když jsem dostal poznámku, Táta mi dal přes hubu. Kdybych poslal učitelku doprdele, tak by mě asi zabil, stejně jako kdyby tenkrát zjistil, že jsem hulil trávu.
Že se ještě vrátím k předchozím příspěvkům. Asi budeš starší ročník než já, takže jakékoliv požití i měkké drogy striktně odsuzuješ. Já teď samozřejmě taky, ale tenkrát jsem byl 16ti-letý přiblblo, který si na diskotéce se spolužáky/kamarády (přiznám se, že i pod vlivem alkoholu) dalo trávu. V té době (před 16 lety) jsme to neodsuzovali a nebrali jako zničující a hroznou drogu (jako heroin, pervitin…) - dle tvého pokles společnosti a morálky (asi jo:). Nejsem žádným zastáncem THC, může se ti rozjet psychická porucha, při dlouhodobém užívání je to cesta do pekel i cesta k horším srágorám, atd…A věř, že nejsem takový, jak píšeš (když kradou ostatní, můžu krást taky není mé krédo) nebo že bych se vymlouval na spolužáky a lhal – to mě samozřejmě urazilo. Byla to jen a jen moje blbost. Napsal jsem to v souvislosti s výše uvedeným. Jestli si byl v pubertě morálně naprosto zásadový, věděl si, co chceš dělat, co je správné, měl na všechno názor jako teď, neudělal žádnou kravinu, tak ti závidím (bez ironie). Já to tenkrát tak neměl.
To že zakladatelka diskuze, chce k policii a měsíc předtím hulí trávu je bezpochyby hloupost na n-tou.
Nechci se hádat a dohadovat. Vím, že tvůj názor stejně mé argumenty nezmění, ale reagoval jsem na to prvotně proto, že si nemyslím, že by měl mít člověk nadosmrti cejch kvůli jednomu zaškobrtnutí. Měj se fajn a ať se ti Ti daří.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 16:01:58 11. 03. 2013
default.png
SHIELD [2013-03-11 13:11:43]: V poho. Jenom o tom to dnes je. Co se nám ještě deset let zpět zdálo nepřijatelné je dnes normální. Vše se posunuje a né blbosti, ale základní pravidla společnosti, morálka a vše kolem jde do ...... Já myslím, že při morálce vedení st. institucí včetně těch co vedou stát si zvyknem na všechno. Aby nakonec se lidi nezavírali v našem státě za to, že neberou drogy, neuplácejí nebo nekradou a nejhůř na tom budou, když budou mluvit pravdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio