Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jak se bránit proti drzostí dětí?

Zdravim. Mám takovou otázku, jelikož už je dostupná silvestrovská pyrotechnika tak si s tím děti hrají a neustále nám s tím bouchají u baráku (nechápu jak jim to můžou v obchodu prodat). Když je člověk upozorní aby s tím nebouchaly tak jsou ještě drzý a posílají vás do zadní částí a i používají slovník s pohlavními orgány. Žádám o radu jestli je nějaká možnost jak docílit toho aby člověk takový děti mohl usměrnit. Děkuji za rady.
MAREK84 :: Datum založení: 19. 12. 2013 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DAREUS 17:10:01 29. 12. 2013
default.png
Dobrá rada nad zlato aneb do krimu rovnýma nohama ;-) Doporučuji propleskat v blízkosti nějaké průmyslové kamery a pak si jenom sbalit věci a čekat na zazvonění :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 17:03:07 29. 12. 2013
default.png
Volat MP je vynikající nápad aneb jak naučit malého smrada, že se mu nemůže nic stát. Jak píše Kosi, v klidu přijdu na místo a bááác jednoho přes hubu až mu vyletí sopel, v klidu čelem vzad a zdar děcka. :D Nepamatuju se, že by se s náma někdo matlal. Frajeřinu dělat můžeš, ale musíš ji být schopný následně uboxovat. :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOSI 14:53:26 29. 12. 2013
default.png
Propleskat, ono je to mnohdy to jediný, co na dnešní děcka platí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAREUS 14:22:00 29. 12. 2013
default.png
Volat MP....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)