Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přípravný kurz

Zdravím Vás dámy a pánové. Téma trochu z jiného soudku. Pouze orientačně, a prosím bez zbytečných uštěpačných poznámek od lidí, kteří by o to neměli zájem,se chci zeptat těch, kteří uvažují o povolání policisty/tky, zda by stáli o to, kdyby se spustil něco jako přípravný kurz. Obsahem by bylo postupné seznámení se s činností Policie a jejich jednotlivých útvarů ( OHS, MOP, PMJ), detaily k průběhu přijímače (zkouška fyzických testů, psychických testů - pod dohledem psychologa, zásadní praktické rady), studia na ZOPce a následné praxi. Forma kurzu ještě není ucelena, ale obecně by se jednalo o jeden velký ucelený balík informací, po kterých se zde i na jiných diskusích fórech pídíte. Cena kurzu ještě není stanovena. Vše by se odvíjelo od počtu zájemců atd. Kurzem by provázeli lidé, kteří mají s celým tímto procesem nedávné a nemalé zkušenosti. Poslední věc kterou zmíním je, že velký prostor by byl věnován diskusím. Záměrně zde neuvedu žádný kontakt, abych nebyl obviněn ze spamování či podobně. Pokud bude zájem o spuštění takovéhoto projektu, budu podle toho reagovat.
MASHAK :: Datum založení: 14. 01. 2014 :: celkem 16 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BIKERKA 10:34:04 17. 01. 2014
bikerka.jpg
Ahoj, já o práci u policie zájem mám, ale osobně si myslím, že přípravný kurz není třeba. Kdo má zájem, informace o přijímacím řízení a o PČR obecně si může snadno dohledat, ať na stránkách PČR, tady, na personálním osobně nebo kdekoli jinde...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu EM488 23:07:12 16. 01. 2014
default.png
MASHAKu, jestli jsi ve služebním poměru, tak v první řadě rychle zapomeň na pojem „cena kurzu“, pokud tedy nechceš dopadnout jako četníci-filmaři nebo bachaři-vyhazovači. Jestli už to máš „ošéfované nahoře“ jako vzdělávací činnost, pak mlčím. Nápad zajisté dobrý a leckterému adeptovi by i pomohl; od personalistů, kteří mají právě tyhle informace poskytovat, se člověk dozví akorát „nevíme, kdy bude nábor“, „vše o testech to máte na internetu“ a „půjdete k pořádkové nebo dopravce a uvidíte sám“. Za nás nebyl ani ten internet, člověk akorát dostal na okresním ředitelství usmolenou A4ku s podmínkami přijímacího řízení. A personalisti odpovídali stejné hovadiny jako dneska, to se nezměnilo. Takže, za předpokladu, že by mi zase bylo 20 let, chtěl bych vstoupit do státních služeb a neměl relevantní informace, klidně bych nějaký ten „seznamovací předpřijímací kurz“ uvítal. A pokud se vám opravdu podaří kurz rozchodit, tak adeptům na četníky natvrdo sdělujte, do čeho lezou. Já se nestačil divit už druhý měsíc po nástupu. Držím palce!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KRT-K 16:30:55 16. 01. 2014
default.png
Zajímavý nápad, rád bych se taky zúčastnil, i když jsem už policista. Prostě ze zvědavosti.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AUTOR 14:21:34 16. 01. 2014
Autor.jpg
Zdravím všechny,osobně s tím souhlasím,přípravný kurz by byla dobrá věc.Když je nábor - tak zájemce ví jen - psychotesty,fyzické testy,lékařské vyšetření a pohovor - vlastně o tom nic neví.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio