Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hledá se redaktor serveru Policista.cz (REDAKCE)

Hledá se redaktor serveru Policista.cz
Buď součástí redakce P-CZ
Foto: redakce

Policista.cz byl, je a bude policejní profesní server, kde se mohou svobodně řešit všechny aspekty policejní práce. Zároveň slouží k tomu, aby i občané mohli nakouknout pod pokličku policejního rendlíku. A také má přinášet zábavu a poučení! Proto nás zajímá, co zajímá vás!

Autor: redakce
Publikováno: 13. 08. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ALEX-2 12:32:22 16. 08. 2014 blokovaný
default.png
Ona je otázka koho hledáte,jestli někoho kdo se věnuje problematice policie,nebo někoho kdo tento web i nadále povede tendenčním způsobem(nadržování policistům,zcela zjevný nezájem o nezávislost,neustále blokování přispěvatelů,kteří si náhodou nerozumí s částí policistů atd.).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio