Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Oslavy 17. listopadu očima pražského policisty (REDAKCE)

Oslavy 17. listopadu očima pražského policisty
Ilustrační
Foto: Wikipedia.cz

V pondělí 17. listopadu oslavila celá Česká republika 25. výročí sametové revoluce. Oslavy probíhaly po celé zemi různě. Někdo vyrazil za masivní mediální pozornosti na Albertov rozdávat červené karty prezidentu Zemanovi, někdo zcela anonymně vyrazil do Alberta a jiných obchodních center utrácet peníze, policisté pak museli dohlížet na to, aby všechny akce proběhly hladce.

Autor: Bohuslav Kubeš
Publikováno: 23. 11. 2014
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 07:40:24 21. 12. 2014
default.png
TUX [2014-12-20 16:35:33]: Tak o tom, že komunisti od roku 1917 naprosto slepě papouškovali jen to, co jim zahlásila kominterna, jeden týden Němec přítel, druhý týden Němec vrah, není žádná. Dneska se ještě drží ďádi Putina, ale kdo jim pak bude dodávat jejich postoje, těžko říct.
Sociologické studie jasně říkají, že třetina lidí jsou debilové, další třetina k tomu nemá daleko a jen méně než třetina lidstvo někam vede - často sice do průserů, ale vede. Na tom se od dob, co je lidstvo lidstvem, nikdy nic neměnilo a měnit nebude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TUX 16:46:25 20. 12. 2014 blokovaný
default.png
HAMMER [2014-12-16 06:29:43]: Tady část lidí uvěří bohužel úplně všemu,například i tomu,že někdo leží na podlaze v autě a pak během sekundy doslova vylétne zpět na sedadlo spolujezdce.......Lidi se tady nezajímají Hammere o hodně věcí,ale žvásty v Blesku je zajímají.Je to smutné,ale je to tak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TUX 16:35:33 20. 12. 2014 blokovaný
default.png
HAMMER [2014-12-16 06:29:43]: Šlo hlavně o dohody mezi USA a SSSR.Bez nich by tady žádná "revoluce" pochopitelně nebyla,ale ty lidi nebylo pochopitelně těžké dostat do ulic,byla tady nespokojenost obyvatelstva s X věcma a mezi nima byla pochopitelně i policejní brutalita.Část KSČ chtěla ten režim udržet,ale neměli šanci,neboť vůle Moskvy byla jasná a to nezasahovat proti demonstrantům a začít jednat s Havlem atd.Vrcholem byla návštěva v Moskvě po které Adamec jmenoval konečně první vládu ve které byla i účast opozice.Prostě nebýt Gorbačova atd.tak tady žádná revoluce a ani žádné OF s největší pravděpodobností nebylo,jenže část lidí je stádo ovcí a co jim kdo nakuká,tak tomu věří....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:29:43 16. 12. 2014
default.png
Já jsem letošní 17. listopad (mírně off topic) poslouchal ve služebním autě na Radiožurnálu při přejezdu mezi zákazníky rozhovor nějakého redaktora s agentem Žifčákem, bývalým estébákem. Kdo můžete, najděte si to a pusťte si to. Pánové, ze strany redaktora snaha se nedostat k tomu co Žifčák říkal naplno, idiocie a prostě - stojí to za to. Tady uvidíte nebo spíše uslyšíte názorně, jak se překrucují dějiny.

Jen návnada: jedna z prvních vět Žifčáka byla: pane redaktore, kdyby KSČ nechtěla, žádná revoluce nebyla, KSČ měla v rukou pevně jak armádu, tak policii. A pak se snažil vysvětlit, jak StB hrála s veřejností hru na revoluci, ale k tomu se nedostal...

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio