Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Gayové u policie

ahoj/dobry den... Mam takovy asi nevsedni dotaz, který tady asi ještě ani nebyl. Asi si budete myslet buh vi co, ale i tak se zeptam a vysvetlim to. Chci se hlasit k policii, budu delat psychotesty za 2 tydny, ale mam takovy komplex. Jsem teply. Abych vam to ale trosku nastinil. Nejsem takova ta holcicka, jako 99% teplousu s lehkyma ručičkama a melirem a vyzehlenyma vlasma. Nenavidim takove "bukv*ce" a ani takovy nejsem! Jsem kluk, na kterem to nikdo nikdy nepoznal. Vi to o me jen nejblizsi a nejsem ten typ, co by se hlasil k tomu, ze je teply. Proste to na jednu stranu odsuzuju, jak si mysli, ze jsou nadlidi a ze je to uz dneska normalni a "in", ze se to oblizuje a objima všude mozne a porada ruzne průvody, aby to videl cely svet, co jsou zac. Toto ja proste nenavidim a nejsem takovy a nehlasim se k tomu, takze se lidem tim nechlubim a ani se nebavim s nikym o mem soukromem zivote! Je to proste tak, jak to je, to uz ja nezmenim a ani nechci (mam uz 6 lety vztah - po celou dobu vlastne diskretni). Takze bych vam na začátek nastinil to, at si nemyslite, ze se k poldum hlasi nejaka uplakana holcicka s problémem, co si vezme na sebe a nebo holcicka, která resi kadeřníka. Jsem chlap, co sportuje a ani kamaradi, co mam několik let, do te doby, co jsem jim to nerekl, tak by to do me nerekli a nechapali. No jde o to, zda se to třeba na psychotestecg nejak nepozna z mych odpovedi. Samozrejme na otázku, zda mate partnera a nebo partnerku odpovim: partnerku, ale mam spise na mysli ty ostatní otázky, zda to není nejal zjistitelne. Popripade, kdybych to vse absolvoval, byl prijat, jak je to na danych oddelenich? Samozrejme bych se tim nechlubil a urcite bych to ani nikomu nerekl, ale kdyby se to nahodou proflaklo, jak myslite ze by reagovali kolegove, z toho mam největší strach, mame v tymu "buznu"... Ty posměšky, pomlouvani okolo (nerikam, ze bych se s tim nesmiril, ale asi by me to trosku vadilo) Taky jsem premyslel nad ruznymi akcemi, kdy tam poldove chodi s manželkami, přítelkyněmi, toto vse bych musel nejak obstát a proste "lhat"... Vy třeba znate nejakeho kolegu se stejnym problémem, jako mam ja? Jak to berou ostatní, vedouci, kolektiv? Asi ale tady nebudu spise pocitat s kladnou odpovedi. Uplne to chaapu, to je to stejne, kdybych sel do hospody mezi same starsi chlapy a tam se provalilo, co jsem... Takze to tak beru spise ja. Jinak v klidu do me, nemusíte mit strach, ze bych se rozbrecel, snesu všechny narážky, nejsem ten typ, co by resil nejakou diskriminaci nejake orientace a spise uplne vas pochopim. Takze to unesu a aspoň budu vedet, zda se mam vůbec o to místo ucházet. Pokud teda vůbec někdo bude mit chut odpovědět. Diky a mejte se.
MMAARREEKK :: Datum založení: 10. 01. 2015 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MMAARREEKK 08:09:48 10. 01. 2015
default.png
Jinak doufam, ze tady nerozvolam nejakou valku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio