Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Znovupřijetí ke sboru

Je tu někdo, kdo odešel od policie a v relativně krátkém čase (cca do pár měsíců) se vrátil? Jaké s tím máte zkušenosti a jak to probíhá? Bylo těžké najít znovu práci u PČR? Já odešla před měsícem po patnácti letech na obvodě od sboru do civilu a chtěla bych se zase do pár měsíců k PČR vrátit, ale tentokrát do jiného kraje. Asi byla hloupost odcházet do civilu kvůli pár měsícům, ale nahromadili se mi rodinné důvody a potřebovala jsem odejít, abych se mohla odstěhovat zpět do rodného města, zajistit si pro děti školku a hlídání tam atd. atd. a protože šéf by mě jinam stejně jen tak nepustil (natož do jiného kraje), tak jsem to nakonec vyřešila výpovědí. Takže trochu opačný postup přechodu na jiné místo, nejdřív výpověď a teprve teď hledám to nové místo. Nějak ale nevím jak vlastně a kam se obrátit. Na personálním mi řekli, že řeší jen nové uchazeče, nikoli znovupříchozí a že bych se měla po něčem poohlédnout sama. Teď nevím zda se obrátit přímo na tamního ředitele nebo zda obrážet místní OOP a ptát se konkrétních vedoucích?
VEROBINKA :: Datum založení: 23. 03. 2015 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 13:30:39 13. 11. 2015
default.png
Verobinka: nejsi provokatér, že ne?
Po patnácti letech služby nevíš jak zpátky? Cos tam celou dobu dělala, nebo aspoň tu dobu, když jsi už věděla že musíš formou výpovědi takto přeběhnout?
Nenapsal jsi to špatně? Ty chceš fakt říct, že jsi odešla od policie aby jsi se dostala domů, měla jsi v úmyslu se vrátit z céčka někam kam potřebuješ (hahaha - to byl od tebe snad vtip) a až jsi v tém céčku byla, tak nevíš jak zpátky? Fakt? Tak to raději zůstaň kde jsi, za patnáct let tě nic nenaučili, ty sama jsi se nic nenaučila a tak se nelze ani divit, že ani v tom céčku, kde berou všude možně, jsi nic nesehnala.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu MILDA 17:49:08 11. 11. 2015
default.png
Ahoj, já odešel do civilu po deseti letech v roce 2007 a po čtyřiadvaceti měsících jsem byl znovu přijat na původní pracoviště. Absolvoval jsem pouze zdravotní prohlídky a fyzické a psychické testy, na ZOP jsem nemusel. Podle mne bude záležet na tom, jaká je poptávka po policistech v tom kterém místě a na jakého personalistu tam narazíš. O bývalou policistku s patnáctiletou praxí a krátkou dobou od odchodu by měli mít, dle mého mínění, zájem. Přeji trpělivost a hlavně štěstí.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 1)