Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zákroky 1. 5. 2015 proti anarchistům

Pánové, viděl jsem v našich tradičně "nezaujatých" médiích zákrok pořádkové proti odpůrců povoleného marše "dělníků" tuším že v Brně, a musel jsem říct: luxus prácička. Už žádné mazání, čekání na pokakané velitele až se nějak rozhodnou, ale šupito presto: páka, kladka, nakloněná rovina a držkou na obrubu kašny. Další potěšitelná světlá vlaštovka! Díky za ni! Ty vymetence od anarchistů bych namočeným smetákem ve sračkách přetáhl přes držku. Jo, mají recht, křičí hanba jako že se povolují pochody nácků, ale na koho to hanba křičí? Navrhuje, projednáná a schvaluje snad pořádkový policista na ulici místo zákonů zmetek, zmetek a zase zmetek? Proč nejdou a nevypráší poslanecké šmejdy? Koho volili, co jim tam ti jejich volení dělají? Koho volil celý národ, volí furt dokola? Hanba ano, ale nám všem.
HAMMER :: Datum založení: 03. 05. 2015 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio