Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Alkohol v mládí

Zdravím Vás a měl bych dotaz. Taky se hlásím k PČR, kdy už mám úspěšně za sebou fyzické a psychologické testy. Člověk si už říká, že to má "skoro" v kapse, že už chybí "jen" ta zdravotní prohlídka (navíc když teď pracuju u MP). No jenže co se kdysi nestalo. V cca 16 nebo 17 letech měl kamarád oslavu v restauraci, kdy jsem si tam dal 2 pivka a k mé smůle tam seděla sociální pracovnice. Přijela PČR, dali mi fouknout, zavezli mě domů. Po týdnu přišel rodičům dopis, ať se dostavíme na OSPOD, kde bylo sedění typu "ty ty ty, to se nedělá". Jasně byla to blbost, ale kdo se nenapil alkoholu před dovršením 18? Proto sem se chtěl zeptat, zda to může mít nějaký vliv k vstupu k PČR. Děkuju za odpovědi.
TATA88 :: Datum založení: 27. 12. 2015 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.