Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hlášky nových znáborovaných policistů

Nazdárek kolegové, všichni a zvláště ti co déle slouží jistě ví, jak se skutečně momentálně vyvíjí personální situace u sboru. Každý má na to svůj názor, tak jako na heslo Pomáhat a chránit. Já jsem z toho docela rozčarován, jak odchází zkušení policisté a ti noví nemají kde čerpat zkušenosti a zcela jsem paf z některých posil a ptám se zda nábor je tak moc důležitý, že se bere co má ruce a nohy. Protože naštvanosti je už moc, zakládám novou kategorii a to TOP HLÁŠKY. Pro začátek uvádím ty, co jsem na vlastní uši slyšel. 1. Já v té uniformě chodit nebudu, stydím se... 2. Nebudu mluvit do vysílačky, ztrapnila bych se... 3. Já nic neviděl, nebudu přeci pak chodit po soudech.. 4. My ale se zbraní cvičit nebudem.... Těším se i na vaše zkušenosti s novými ochránci, ano jsou to těžký kalibry, ale vážně to tak poslední dobou chodí. Některé snad ani nejdou zveřejnit, tedy nemám na to odvahu. Upozornění : Tím nechci nikoho urazit a těch ostatních, co službu vykonávají tak jak mají a s úsilím jim vlastním , si hluboce vážím.
POLDA11 :: Datum založení: 27. 12. 2008 :: celkem 72 komentářů

Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DENVER 21:21:12 04. 04. 2010 blokovaný
default.png
Ano,hodnotit sám sebe je hodně neštastný.Já sem to myslel pouze tak,že mam pocit,že bych snad nedokázal třeba někoho úmyslně zabít a nebo něco takového.Tu větu si neřek jenom Vebecakovi(můj názor na něj je furt stejnej.Policajt je a neni to špatnej člověk),ale i na adresu jiného člověka.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 12:50:04 04. 04. 2010
default.png
Špunte souhlasím se vším co píšeš, možná sledujeme stejné zdroje, bylo by to na delší debatu, je to hodně komplikované i kvůli jinému systému práva. Jenom mě zarazila ta možnost vybrat si vězení s tvrdou disciplínou za polovinu trestu, a prokazatelná úspěšnost výchovy a recidivy těchto zařízení.
Přitom pokud odmyslíš okovy a růžové hadry, tak si výchovný režim nezadá s dvouletou ZVS u bigošů na vých. slovensku...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 12:40:50 04. 04. 2010
default.png
Denvere nikdy jsem nikoho nehodnotil, prober se z diskotéky. Že vébéčák není policajt jsem napsal ve chvíli, kdy jsem si tím byl jistý a ejhle, ona to byla pravda.... A tvoje pocity jaké máš z psychotestů mám úplně na háku, asi tak. Zvláštní je tvoje arogance viz tvůj citát. Prostě kdyby jsi je neudělal, tak jsou špatně nastavené.... Trochu pokory by to chtělo, když ani neumíš pořádně česky i když jsi se tu narodil...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 12:11:07 04. 04. 2010
default.png
X1-RAY [2010-04-03 22:09:21]: samozřejmě že nesouhlasím s našimi věznicemi hotelového typu, které mají za účel pouze delikventy izolovat od společnosti, ale ne vychovávat před recidivou!V USA je však motivace drakonických trestů občas trochu jiná!
Vliv soukromých firem, které občas provozují věznice za účelem zisku, takže mohou lobovat za přísnější tresty, je stále vysoký. A americký tisk je plný případů lidí, kteří dostali vysoké tresty za malé prohřešky, zvlášť když na ně dopadlo pravidlo třikrát a dost. Počátkem měsíce byl v Kalifornii odsouzen muž za krádež sýra v ceně 3,99 dolarů na téměř osm let. Žalobce původně požadoval pro recidivistu doživotí. Skutečnost, že k těmto věcem stále dochází, snižuje význam nového trendu poklesu. Stejně tak skutečnost, že na federální úrovni počet vězňů stále roste, nyní vzrostl o 6 838 vězňů a dosáhl rekordního počtu 208 118. Skutečně, když sečteme populaci vězňů ze státních a federálních věznic, výsledné číslo je tento rok opět vyšší než minulý. V amerických věznicích se vrací zpět po vykonání trestu (příp.zkrácení trestu) do třech měsíců, cca 15-25% recidivistů!
Článek The number of inmates in US state prisons is down – but only in an effort to save money.Vyšel 21. března 2010 v britském Guardian.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 23:40:53 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Nikdy nezapomenu ,jak si tady na adresu jednoho policisty prohlásil:tak ty nejsi policajt ani náhodou a to jenom proto,že má jiný názory než ty.

U těch nováčků je úplně fuk jaký maj hlášky,ale je snad důležitý, jaký to budou lidi.Aby třeba nevyhazovali lidem doklady(jednou mi vítr vyvál doklady těch Rumunů z ruky) a nebo nedělali horší věci.To,že je člověk unavenej a chce se mu spát,tak je celke normální a nováček má právo to říct.Já těm nováčkům fakt ty palce držím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 23:21:08 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Ty strašně rád hodnotíš lidi,ktrerý si v životě neviděl(to se netýká jen mně).Máš pocit,že všechno znáš a víš.Já sem neřek,že bych je udělal na 100%,ale mam pocit,že bych nebyl bez šance.A to jestli jsou dobře nastavené,tak si přeber sám,protože si tady stačí přečíst některé příspěvky(třeba od tina) a bubeš na pochybách.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 22:59:47 03. 04. 2010
default.png
"Co se těch psychotestů týče,tak záleží jak jsou vlastně nastavený.Pokud dobře,tak bych je udělat moch."

Tak tohle nemá cenu komentovat, mluví to za vše....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 22:14:25 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Neseru se do policistů.Co se těch psychotestů týče,tak záleží jak jsou vlastně nastavený.Pokud dobře,tak bych je udělat moch.Mam hodně chyb,ale nemam pocit,že jsem sv.ně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 22:09:21 03. 04. 2010
default.png
Dobře špunte a jaký myslíš, že je lepší systém? Jihoamerický s vlastní vládou vězňů a gangů (náš se mu silně blíží), nebo ty ojedinělé americké věznice, kde je tvrdá disciplína? Oba víme, že jsou to jednotlivé projekty, jinak státní vězeňství v USA nemá daleko k jihoamerickému.

Ano denvere, ale ta výzva je podle zákona, tak jdi prosím plakat k poslancům a neser se pořád do policajtů OK? Uvažovat jsi mohl, ale ty psychotesty......:-)))))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 21:50:59 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Je mi jasné,že pro některé policisty neni problém zastřelit člověka a to i když jim nejde o život.Policajt pro kterého nemá lidskej život žádnou hodnotu,tak je obrovskej průser.Todle povolání neni vůbec naopak jednoduchý pro policajta,kterej takovej neni.Ono to neni tak jednoduchý tu zbran použít.Zaléží s čím kdo k policii jde.Já sem skutečně jeden čas uvažoval,že tam taky půjdu.Asi bych se pokusil zaměřit na pomoc třeba narkomanům,bezdomovcům a uprchlíkům.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio